Aktualności w sprawie epidemii koronawirusa

Harmonogram zajęć zdalnych

Ogłaszamy listę wykładów i zajęć, które od dnia 23 marca 2020 r. będą prowadzone zdalnie. Informacje zamieszczone są w załączonych plikach zgodnie z miejscem zatrudnienia wykładowcy Instytut Techniki Cieplnej lub Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej wydziału MEiL PW. Zwracamy się z prośbą o aktywne uczestnictwo w zajęciach.

W związku z zarządzeniem Rektora z dnia 17.03.2020r.

informujemy, że Politechnika Warszawska w dniach 18-25 marca zostaje całkowicie zamknięta dla interesantów.

Informacja Dziekana Wydziału MEIL z dnia 13 marca 2020 r.

W związku z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/20202 z dnia 11 marca 2020 r., zwanego dalej Zarządzeniem Rektora, informuję o zalecanym trybie pracy jednostek organizacyjnych Wydziału w okresie jego obowiązywania.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce

decyzją Dziekana prof. dr hab. inż. Janusza Frączka

Zarządzenie Rektora PW z dnia 11.02.2020. Zajęcia zawieszone.

Informacje ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Od dnia 12 marca 2020 zajęcia na Wydziale są zawieszone.