Konferencje i szkolenia

Pani Inżynier w Pracy - Akademia EDC

Cykl czterech spotkań, na których przekazana będzie wiedza na temat wykorzystania najnowocześniejszych technologii w przemyśle. Dowiesz się jak wygląda dzień z życia inżyniera oraz poznasz zakres prac wykonywanych przez pracowników EDC.

II Ogólnopolskie Sympozjum Energia „Energetyka na skalę XXI wieku – współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej”, Lublin

W dniu 24 kwietnia 2018 roku odbędzie się sympozjum naukowe, podczas którego zostaną poruszone zagadnienia dotyczące zarówno konwencjonalnych, jak i alternatywnych źródeł pozwalających na pozyskanie wszystkich rodzajów energii.

15. Krajowa Konferencja Robotyki, Polanica-Zdrój

W dniach 5-9 września 2018 roku odbędzie się konferencja, która ma na celu dokonanie przeglądu wyników prac badawczych i konstrukcyjnych w dziedzinie robotyki uzyskanych w Polsce w ciągu ostatnich lat

18th Polish-American Conference on Science and Technology, Warszawa

W dniach 24-25 maja 2018 roku odbędzie się polsko-amerykańska konferencja poświęcona współpracy między polskimi i amerykańskimi partnerami w obszarze innowacji i najnowszych technologii. Konferencja zgromadzi ludzi z organizacji akademickich, przemysłowych i rządowych.

II. Ogólnopolska konferencja naukowa “Bezpieczeństwo regulacja i konkurencja na rynku energetycznym”, Łódź

W dniu 26 kwietnia 2018 roku odbędzie się konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa, regulacji, konkurencji i ochronie konsumentów na rynku energetycznym.