Mechanical Hydraulic Junior Engineer

Emerson Process Management Power and Water Solutions Sp. z o.o. - Europejski oddział amerykańskiego koncernu zajmującego się produkcją i wdrażaniem systemów sterowania dla elektrowni konwencjonalnych poszukuje osób na stanowisko: Mechanical /Hydraulic Junior Engineer. Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika/hydraulika)
  • Znajomość zasad projektowania układów hydraulicznych
  • Znajomość hydraulicznych układów regulacji turbin
  • Znajomość zasad projektowania konstrukcji mechanicznych
  • Znajomość procesów technologicznych około turbinowych
  • Znajomość podstaw automatyki
  • Dobra znajomość Autocad-a
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów sterowania i regulacji instalacji hydraulicznych,
  • Udział w testach fabrycznych oraz uruchomieniach na obiekcie
  • Rozwijanie standardów Emersona w zakresie mechaniki i hydrauliki
  • Rozwijanie wiedzy dotyczącej Produktów i Serwisów dostarczanych przez firmę Emerson

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Perspektywy rozwoju w kierunku zgodnym z kwalifikacjami i predyspozycjami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet socjalny wraz z prywatną opieką medyczną

Aplikacje w języku polskim i angielskim z nazwą stanowiska „Mechanical / Hydraulic Junior Engineer” oraz informacją jak niżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

należy przesyłać na adres e-mail: praca@emerson.com