Młodszy specjalista ds PR

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z PR, w największym w Polsce przedsiębiorstwie serwisującym pasażerskie samoloty. Interesujesz się lotnictwem i potrafisz na ten temat świetnie pisać, wiesz jak się grupuje obiekty w programie graficznym, doskonale obsługujesz program power point, a wystąpienia publiczne nie są dla Ciebie stresujące, to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem. Aplikuj do nas.

Młodszy specjalista ds. PR
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: TSMR/02/2017

Główne zadania:

  • Tworzenie i redagowanie tekstów;
  • Kontakty z dziennikarzami;
  • Nawiązywanie oraz koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi;
  • Organizacja i prowadzenie eventów;
  • Monitoring mediów polskich i zagranicznych, przygotowywanie raportów i analiz;
  • Wspieranie obecności firmy w mediach społecznościowych;
  • Nadzór nad wyglądem oraz aktualizacja treści na stronie w wersji polskiej i angielskiej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie PR i social media;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielne prowadzenie projektów i wielozadaniowość;
  • Kreatywność i lekkie pióro;
  • Praktyczna znajomość CMS,
  • Bardzo dobra obsługa Power Point,
  • Znajomość programów graficznych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość branży lotniczej lub zbrojeniowej;

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
  • Duże zniżki na bilety lotnicze;
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@lotams.com. Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto. Uwaga: aplikacje, w których nie będą podane informacje na temat oczekiwanego wynagrodzenia, nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Z 2002 roku nr 101 poz. 926 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania”