Bezpłatny Microsoft Office dla wszystkich Studentów PW

Najnowszy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i inne aplikacje Office dostępne bezpłatnie dla Politechniki Warszawskiej.

Politechnika Warszawska, dzięki współpracy z firmą Microsoft zapewnia wszystkim studentom, zarówno studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych i doktoranckich, najnowszą wersję pakietu biurowego Office.

Zainstaluj pakiet Office w 3 krokach:

1. Przejdź do portalu Office 365
  2. Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail
  3. Kliknij przycisk "Zainstaluj"

Po zakończeniu instalacji, zaloguj się do dowolnej aplikacji Office (typu: Word, Outlook czy Skype dla firm), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

W ramach Office 365 zyskujesz:

• Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive

Ciesz się pełnią możliwości jakie daje Ci najnowszy pakiet Office i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi studentami!

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości, otwórz załączony dokument, w którym znajdziesz więcej informacji dotyczących m.in:

• Dlaczego otrzymujesz Office 365 bezpłatnie?
  • Co jeśli masz już zainstalowaną inną wersję oprogramowania?
  • Dlaczego warto zainstalować Office 365 nawet pod koniec studiów?

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Informatyzacji PW