Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy dla absolwentów dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Thermal Control Subsystem Engineer [Space]

Poszukujemy inżyniera do projektowania i rozwijania systemu kontroli termicznej satelitów, który wzmocni zespół SatLab w dziale badawczo-rozwojowym Creotech Instruments S.A.. Do zadań należeć będzie między innymi wsparcie nadchodzących projektów lotnych: EagleEye – mikrosatelita do obserwacji Ziemi oraz PIAST – konstelacja trzech nanosatelitów obserwacyjnych.

Staż - Konstruktor CAD

Aircraftica sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko: Staż - Konstruktor CAD

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA w Maszyn I Urządzeń Energetycznych ITC

W związku z realizacją projektu pt.: [SENTENCE] Badania procesów parowego rozkładu metanu do wodoru w obecności zjawisk elektrochemicznych (The study of steam decomposition of methane to hydrogen in the presence of eletrochemical phenomena) finansowanego w ramach konkursu NCN SONATA 16 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie na stanowisku Stypendysta/Student/Doktorant.

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Dział Eksportu. Miejsce pracy: Piaseczno

Inżynier procesu produkcji

Działu Montażu i Serwisu Urządzeń Energoelektronicznych. Miejsce pracy: Piaseczno

Konstruktor - Inżynier Mechanik

LOGISYSTEM Sp. z o.o.
Logisystem to firma inżynieryjna zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.

Inżynier wsparcia inspekcji boroskopowych (BSI) silników lotniczych

4THRUST jest firmą założoną w 2020 roku przez doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Firma wchodzi w skład grupy ALL4JETS. Firma jest organizacją obsługową posiadającą certyfikat EASA Part-145. Zajmuje się głównie inspekcjami boroskopowymi (tzw. BSI – Borescope Inspection) silników lotniczych napędzających większość samolotów komunikacyjnych. 

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

Konstruktor Analityk

Konstruktor Analityk

Oferta pracy w PZL-Świdnik

Ocean Winds

Ocean Winds, a company leader in the offshore wind sector which is offering a Graduate Program for newly graduated engineers.

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Dział Pomiarów. Miejsce pracy: Piaseczno

Główny specjalista ds. strategii rozwoju w Zespole Zrównoważonej Energetyki Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie miasta stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa.

Termin składania dokumentów: 22 lutego 2021 r.

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO.

Inżynier automatyk

W związku z rozwojem zakładu o nowe, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Inżynier automatyk. Nr referencyjny 1/2021/IA. Miejsce pracy: Mszczonów.

Inżynier ds. spalania oraz osiągów turbin gazowych

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta - Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko: Inżynier ds. spalania oraz osiągów turbin gazowych. Miejsce pracy: Warszawa

Oferta pracy na stanowisku inżynier audytor (junior) - 5 wakatów

Oferta pracy na stanowisku inżynier audytor (junior) - 5 wakatów

Poszukujemy absolwentów kierunków energetyka, inżynieria środowiska, ogrzewnictwo, chłodnictwo i klimatyzacja i pokrewnych.

Staż - Konstruktor CAD

Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko Staż - Konstruktor CAD. Miejsce: Warszawa

Pekabex, Automatyk, Miejsce pracy: Mszczonów

W związku z rozwojem zakładu o nowe, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Automatyk.

Osoba do pracy w projekcie w roli asystenta naukowego

W związku z realizacją projektu pt.: Manufacturing technology of building products made of ecological high performance fibre composites with encapsulated PCM for the NZEB application, HEMP4NZEB realizowanego w ramach programu M-ERA.NET 2 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie w roli asystenta naukowego.