Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy dla absolwentów dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Stażysta Graduate Programme

Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich.

Rekrutacja studentów do Enea Innowacje

Enea Innowacje zaprasza studentów na staż. Oferta stażu skierowana jest do studentów III-V roku studiów dziennych, zarówno inżynierskich jak i magisterskich. Poszukujemy ambitnych osób, które pragną zdobyć unikalne doświadczenie u rynkowego wicelidera w branży energetycznej. Jest to wspaniała okazja do poznania naszej kultury organizacyjnej oraz sprawdzenia się jako potencjalny pracownik.

INŻYNIER/PROJEKTANT

Global Engineering jest firmą, która chce spełniać najbardziej wyrafinowane wymagania technologiczne Klienta. Główne kierunki działania firmy to wykonawstwo i modernizacja elementów linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego, sprzedaż urządzeń i materiałów najlepszych niemieckich marek z branży (firma jest autoryzowanym przedstawicielem firm MARTENS, CASSEL oraz dystrybutorem produktów LOCTITE & TEROSON), serwis techniczny.

LED Solar System

Firma LED Solar System poszukuje pracowników

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Konstruktor mechanik

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Inżynier testów i uruchomień

Programista robotów przemysłowych

Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K.

Specjalista inżynieryjno - techniczny

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista inżynieryjno - techniczny w Zespole Laboratoriów Technicznego Wyposażenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. Miejsce pracy: Józefów k/Otwocka

Airbus Helicopters Polska

Oferty pracy i stażu w Biurze Projektów Airbus Helicopters Polska w Łodzi.

Inspektor ds. zdatności do lotu

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu

Dla naszego Klienta, firmy należącej do międzynarodowej grupy, jednego z czołowych, światowych dostawców komponentów wykorzystywanych w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych (automatyka), dostarczającej swoje produkty globalnym producentom, w związku z rozwojem polskiego biura poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu.

Inżynier Eksploatacji/Planowania Obsługi

SprintAir SA od czternastu lat świadczy usługi na rynku lotniczym. Głównym kierunkiem naszej działalności są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Flotę spółki uzupełnia również kilka samolotów pasażerskich operujących na czarterach w całej Europie.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Inżyniera Eksploatacji/Planowania Obsługi.

Mechanik lotniczy

LS Technics sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko Mechanika Lotniczego.

SprintAir Inżynier Eksploatacji w Maintenance Control Center

Dynamicznie rozwijający się przewoźnik lotniczy SprintAir SA poszukuje kandydatów na stanowiska Inżynierów Eksploatacji w Maintenance Control Center.

Projekt badawczy dotyczący technologii satelitarnych

Projekt badawczy dla studentów, w zakresie technologii satelitarnych, sponsorowany przez firmę Boeing. Projekt realizowany jest przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

ULC Inspektor do spraw zdatności do lotu

Inspektor do spraw zdatności do lotu