Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy dla absolwentów dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

ULC Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu

Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu (zastępstwo)

Złoża Kariery Program PGNiG

Złoża Kariery to program stażowo-edukacyjny Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, który odpowiadając na potrzeby kadrowe w obszarach niezwiązanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów, jest otwarty na współpracę ze studentami i absolwentami różnych kierunków studiów.

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko konstruktor mechanik.

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier testów i uruchomień.

Inżynier elektryk

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier elektryk.

EASA Air Operations Expert

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej na stanowisko ds. operacji lotniczych (Air Operations Expert) w Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 kwietnia 2018 r.

Oferty pracy w Engineering Design Center

Praca w sektorze lotnictwa i energetyki

ECOENERGIA Asystent Projektanta, Projektant

Firma inżynierska ECOENERGIA Sp. z o.o. zatrudni do biura w Warszawie inżyniera w specjalności mechanika i energetyka cieplna na stanowisko Asystent Projektanta / Projektant

SICAME Polska - Inżynier Sprzedaży

SICAME Polska Sp. z o.o. zaprasza ambitnych, zorientowanych na rozwój i cele absolwentów / studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas procesie rekrutacji na stanowisko: Inżynier Sprzedaży.

Młodszy specjalista badawczy

Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej sp. z o.o. Spółka Skarbu Państwa w Warszawie ul. Łucka 15, ogłasza konkurs na stanowisko – młodszy specjalista badawczy –  (dwa etaty),

Oferty pracy w dziedzinie technologii rakietowych

Praca realizowana między innymi w ramach programów Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Asystent kierownika projektu

Specjalizujemy się w projektowaniu kompozytowych konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe R&D, obejmujące także bezzałogowe systemy latające UAV oraz konstrukcje z napędami elektrycznymi.
W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami, poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby z nami rozwinąć skrzydła.

Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu

Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie poszerzamy nasz dział inżynierski i poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu.

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie tworzymy dział marketingu i sprzedaży i poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży.

Specjalista ds. marketingu e-commerce

Specjalista ds. marketingu e-commerce

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie tworzymy dział marketingu i sprzedaży i poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu e-commerce.

Junior Sales Engineer

Impact Clean Power Technology S.A.

Wykładowca

Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Katedra Mechatroniki Morskiej

Praktykant – Operator Symulatora

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Praktykant – Operator Symulatora. Miejsce pracy: Warszawa.