Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy, praktyk, staży dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Konstruktor

Firma Obram Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko konstruktor.

Asystent projektanta

Biuro Projektów CONSTRUCTION Sp. z o.o. poszukuje absolwenta studiów inżynierskich MEiL (może być student studiów magisterskich MEiL) na stanowisko asystenta projektanta.

Programista, administrator sieci

Firma MSP poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista/Administrator sieci.

Narodowe Centrum Badań Jądrowych poszukuje inżyniera CFD

Narodowe Centrum Badań Jądrowych poszukuje inżyniera CFD - absolwenta lub studenta ostatniego roku kierunku Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo lub pokrewnych w celu przyjęcia go na etat w nowopowstającym Centrum Informatycznym w Świerku (CIŚ) tworzonym w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

CBEiOŚ poszukuje kandydatów do współpracy

W  Uczelnianym  Centrum  Badawczym  Energetyki i Ochrony  Środowiska Politechniki Warszawskiej rozpoczynana jest realizacja projektu badawczego: "Badanie i wdrożenie technologii selektywnej, niekatalitycznej redukcji emisji tlenków azotu (SNCR) w spalinach kotłów  energetycznych o mocy do 300 MW" na zamówienie NCBiR.

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy

Zatrudni osobę do pracy w Zespole Strategii i Analiz Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

Pracownik z wykształceniem technicznym

Poszukujemy pracownika z wykształceniem technicznym. Preferowany będzie kandydat, który ukończył studia techniczne ze specjalnością „silniki tłokowe” lub „budowa maszyn”, z preferencją raczej odnośnie silników.

Asystent projektanta

CONSTRUCTION Spółka z o.o.

Inżynier Obliczeniowiec MES

Firma Novicos z siedzibą w Hamburgu specjalizuje się w rozwiązywaniu technicznych zadań, przede wszystkim w dziedzinie akustyki oraz dynamiki samochodów, samolotów, statków i innych zaawansowanych systemów mechanicznych. W tym celu przeprowadzane są zarówno pomiary jak i symulacje numeryczne.

Inżynier Obliczeniowiec CFD

Novicos to firma z siedzibą w Hamburgu specjalizująca się w rozwiązywaniu technicznych zadań, przede wszystkim w dziedzinie vibro-akustyki, aero-akustyki oraz dynamiki samochodów, samolotów, statków i innych zaawansowanych systemów technicznych.

Oferta pracy w projekcie SAFARI

Oferta pracy w projekcie SAFARI - w zakresie modelowania CFD pojedynczego ogniwa paliwowego mikrorurowego typu SOFC i stosu takich ogniw

Inżynier sprzedaży - GESTRA Polonia Sp. z o.o.

GESTRA Polonia Sp. z o.o. działająca w ramach grupy FLOWSERVE – producentów armatury i automatyki przemysłowej dla systemów pary i kondensatu zatrudni do biura w Warszawie inżyniera sprzedaży.

Inżynier obsługi technicznej symulatora lotów

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ul. Ksieżycowa 5, 01-934 Warszawa poszukuje osoby na stanowisko inżynier obsługi technicznej symulatora lotów FTD (Flight Training Device) EC 135 P2+ Level 3.

Asystent Projektanta

Biuro Projektowe ENERGOPROJEKT-WARSZAWA SA, Warszawa, ul. Krucza 6/14 zatrudni absolwenta/studenta  IV lub V roku MEiL PW  na stanowisko: Asystent Projektanta.

Property Investments Sp. z o.o.

zatrudni Absolwenta Politechniki Warszawskiej, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa na stanowisku asystentka/t inżyniera do budowy lekkich samolotów.

Inspektor - Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego poszukuje kandydata na stanowisko: Inspektor.