Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy, praktyk, staży dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Oferty pracy w Instytucie Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa.

Płatny Staż | Branża IT | Lotnictwo

Dołącz do Inetum, rozwijaj się i zostań z nami na dłużej! Jesteśmy firmą IT, która pozwoli ci rozwinąć skrzydła i zdobyć doświadczenie w branży przy projekcie związanym z lotnictwem. Jeśli jesteś otwarty na naukę i chcesz pracować z najnowszymi technologiami – w biurze lub całkowicie zdalnie – zaaplikuj.

Inżynier ds. wytwarzania przyrostowego (metal L-PBF)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

Młodszy specjalista ds. technicznych (inżynier MCC)

Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od roku 2004 świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Inżynier eksploatacji (inżynier CAMO)

Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od roku 2004 świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Praktyki - design engineer

Konstruktor, grafik, firma ALL4JETS

Starszy referent techniczny

Miejsce pracy: Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa.

Instruktor robotyki

Planeta Robotów poszukuje instruktorów robotyki.

Programista Systemów Autonomicznych

WB ELECTRONICS S.A. lider polskiego przemysłu obronnego w obszarze specjalistycznej elektroniki i informatyki poszukuje kandydatów na stanowisko Programista Systemów Autonomicznych

Konstruktor Mechatronik/Elektronik

Spectre Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

SOON ENERGY Poland sp. z o.o. firma o 6 letniej, ugruntowanej pozycji na rynku, z ogromnym doświadczeniem, specjalizująca się budowie wszelkiego typu instalacji fotowoltaicznych.

Junior Project Manager

Res Operations Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach zarządzania elektrowniami fotowoltaicznymi oraz wiatrowymi, świadczonych na najwyższym poziomie na rzecz inwestorów działających w branży energii odnawialnej w Polsce.

Inżynier konstruktor CAD

W Aircraftica projektujemy konstrukcje lotnicze. Szukamy ambitnego inżyniera do samodzielnej pracy.

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

BCG Platinion

Oferty pracy BCG Platinion

Aeronautical Engineer

Oferta pracy w firmie Evionica.

Thermal Control Subsystem Engineer [Space]

Poszukujemy inżyniera do projektowania i rozwijania systemu kontroli termicznej satelitów, który wzmocni zespół SatLab w dziale badawczo-rozwojowym Creotech Instruments S.A.. Do zadań należeć będzie między innymi wsparcie nadchodzących projektów lotnych: EagleEye – mikrosatelita do obserwacji Ziemi oraz PIAST – konstelacja trzech nanosatelitów obserwacyjnych.

Staż - Konstruktor CAD

Aircraftica sp. z o.o. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko: Staż - Konstruktor CAD

Oferta pracy w projekcie badawczym NCN SONATA w Maszyn I Urządzeń Energetycznych ITC

W związku z realizacją projektu pt.: [SENTENCE] Badania procesów parowego rozkładu metanu do wodoru w obecności zjawisk elektrochemicznych (The study of steam decomposition of methane to hydrogen in the presence of eletrochemical phenomena) finansowanego w ramach konkursu NCN SONATA 16 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie na stanowisku Stypendysta/Student/Doktorant.

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Dział Eksportu. Miejsce pracy: Piaseczno