Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy, praktyk, staży dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Konstruktor Analityk

Konstruktor Analityk

Oferta pracy w PZL-Świdnik

Ocean Winds

Ocean Winds, a company leader in the offshore wind sector which is offering a Graduate Program for newly graduated engineers.

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Dział Pomiarów. Miejsce pracy: Piaseczno

Główny specjalista ds. strategii rozwoju w Zespole Zrównoważonej Energetyki Biura Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie miasta stołecznego Warszawy, pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa.

Termin składania dokumentów: 22 lutego 2021 r.

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO.

Inżynier automatyk

W związku z rozwojem zakładu o nowe, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Inżynier automatyk. Nr referencyjny 1/2021/IA. Miejsce pracy: Mszczonów.

Inżynier ds. spalania oraz osiągów turbin gazowych

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta - Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko: Inżynier ds. spalania oraz osiągów turbin gazowych. Miejsce pracy: Warszawa

Oferta pracy na stanowisku inżynier audytor (junior) - 5 wakatów

Oferta pracy na stanowisku inżynier audytor (junior) - 5 wakatów

Poszukujemy absolwentów kierunków energetyka, inżynieria środowiska, ogrzewnictwo, chłodnictwo i klimatyzacja i pokrewnych.

Staż - Konstruktor CAD

Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe obejmujące obiekty załogowe i bezzałogowe. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy inżynierów na stanowisko Staż - Konstruktor CAD. Miejsce: Warszawa

Pekabex, Automatyk, Miejsce pracy: Mszczonów

W związku z rozwojem zakładu o nowe, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Automatyk.

Osoba do pracy w projekcie w roli asystenta naukowego

W związku z realizacją projektu pt.: Manufacturing technology of building products made of ecological high performance fibre composites with encapsulated PCM for the NZEB application, HEMP4NZEB realizowanego w ramach programu M-ERA.NET 2 poszukiwana jest osoba do pracy w projekcie w roli asystenta naukowego.

Praca w ZSM4 w Krakowie - informacja dla studentów ostatnich lat studiów na kierunku Aerospace Engineering, Lotnictwo i kosmonautyka (II stopień)

Zespół Szkół Mechanicznych nr 4 w Krakowie poszukuje nauczycieli przedmiotów zawodowych na kierunkach:

  • technik awionik
  • technik mechanik lotniczy
  • technik eksploatacji portów i terminali
  • technik lotniskowych służb operacyjnych

Design Engineer - praktykant

Design Engineer - praktykant

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem ogłaszamy stały, całoroczny nabór na praktyki w Organizacji Projektowej ALL4JETS (EASA, Part-21, Design Organisation) na stanowisko: DESIGN ENGINEER - PRAKTYKANT

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Technik Obsługi Liniowej

Ogłoszenie dotyczy rekrutacji na stanowisko Młodszego Technika Obsługi Liniowej IFE na samolotach Polskich Linii Lotniczych LOT B787.

Oferty pracy POLREGIO sp. z o.o.

Ogłoszenia o pracę dotyczą 2 stanowisk: stanowisko specjalisty ds. obsługi energii trakcyjnej, stanowisko specjalisty do obsługi sekretariatu zarządu.

Analityk - stażysta w NeoSpace sp. z o.o.

NeoSpace sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko analityk – stażysta do pracy w międzynarodowym projekcie realizowanym w programie Horyzont 2020.

Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M). Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30. Wymiar etatu: pełny.

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.