Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy, praktyk, staży dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy.

Senior Stress Engineer

Airbus Helicopters Polska

Flight tests engineer

Airbus Helicopters Polska

Inżynier Wsparcia Działu Serwisu / Kosztorysant

Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów ITP SA
W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Wsparcia Działu Serwisu / Kosztorysant
Miejsce pracy: Cała Polska

Inżynier Serwisu / Instalator

Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów ITP SA
W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Serwisu / Instalator
Miejsce pracy: Cała Polska

Tłumacz dokumentacji lotniczej

Heli Invest Firma śmigłowcowa szuka tłumacza dokumentacji lotniczej. Miejsce pracy: Warszawa - Chomiczówka

Inżynier sprzedaży

GESTRA Polonia Sp. z o.o., producent armatury i automatyki przemysłowej dla systemów pary i kondensatu zatrudni pracownika, do biura w Warszawie, na stanowisku: inżynier sprzedaży

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO.

PGE Baltica - płatne praktyki letnie

PGE Baltica - nowo powstała linia biznesowa grupy PGE dedykowana rozwijaniu pierwszych polskich morskich farm wiatrowych poszukuje studentów na płatne praktyki letnie.

Inżynier wsparcia sprzedaży

Frigel Firenze S.p.A. jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych systemów chłodzenia dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Portfolio produktów firmy obejmuje chłodnie wentylatorowe z komorą adiabatyczną, chillery chłodzone wodą, chillery chłodzone powietrzem i termostaty. W ramach grupy funkcjonuje 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na świecie. Ze względu na nowo otwarte biuro na środkowo-wschodnią część Europy w Polsce poszukiwane są nowe osoby do utworzonego oddziału. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

Stażysta Graduate Programme

Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich.

Rekrutacja studentów do Enea Innowacje

Enea Innowacje zaprasza studentów na staż. Oferta stażu skierowana jest do studentów III-V roku studiów dziennych, zarówno inżynierskich jak i magisterskich. Poszukujemy ambitnych osób, które pragną zdobyć unikalne doświadczenie u rynkowego wicelidera w branży energetycznej. Jest to wspaniała okazja do poznania naszej kultury organizacyjnej oraz sprawdzenia się jako potencjalny pracownik.

INŻYNIER/PROJEKTANT

Global Engineering jest firmą, która chce spełniać najbardziej wyrafinowane wymagania technologiczne Klienta. Główne kierunki działania firmy to wykonawstwo i modernizacja elementów linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego, sprzedaż urządzeń i materiałów najlepszych niemieckich marek z branży (firma jest autoryzowanym przedstawicielem firm MARTENS, CASSEL oraz dystrybutorem produktów LOCTITE & TEROSON), serwis techniczny.

LED Solar System

Firma LED Solar System poszukuje pracowników

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Konstruktor mechanik

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Inżynier testów i uruchomień

Programista robotów przemysłowych

Rolling-Robotics Sp. z o.o. Sp.K.

Specjalista inżynieryjno - techniczny

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista inżynieryjno - techniczny w Zespole Laboratoriów Technicznego Wyposażenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. Miejsce pracy: Józefów k/Otwocka