Oferty pracy zewnętrzne

Oferty pracy, praktyk, staży dostarczane przez firmy zewnętrzne

Zobacz także: oferty pracy na stronie www Biura Karier PW
Zobacz także: oferty pracy na naszym Wydziale

Airbus Helicopters Polska

Oferty pracy i stażu w Biurze Projektów Airbus Helicopters Polska w Łodzi.

Inspektor ds. zdatności do lotu

Urząd Lotnictwa Cywilnego

Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu

Dla naszego Klienta, firmy należącej do międzynarodowej grupy, jednego z czołowych, światowych dostawców komponentów wykorzystywanych w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych (automatyka), dostarczającej swoje produkty globalnym producentom, w związku z rozwojem polskiego biura poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Inżynier ds. wsparcia technicznego i produktu.

Inżynier Eksploatacji/Planowania Obsługi

SprintAir SA od czternastu lat świadczy usługi na rynku lotniczym. Głównym kierunkiem naszej działalności są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Flotę spółki uzupełnia również kilka samolotów pasażerskich operujących na czarterach w całej Europie.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Inżyniera Eksploatacji/Planowania Obsługi.

Mechanik lotniczy

LS Technics sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko Mechanika Lotniczego.

SprintAir Inżynier Eksploatacji w Maintenance Control Center

Dynamicznie rozwijający się przewoźnik lotniczy SprintAir SA poszukuje kandydatów na stanowiska Inżynierów Eksploatacji w Maintenance Control Center.

Projekt badawczy dotyczący technologii satelitarnych

Projekt badawczy dla studentów, w zakresie technologii satelitarnych, sponsorowany przez firmę Boeing. Projekt realizowany jest przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

ULC Inspektor do spraw zdatności do lotu

Inspektor do spraw zdatności do lotu

ULC Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu

Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu (zastępstwo)

Złoża Kariery Program PGNiG

Złoża Kariery to program stażowo-edukacyjny Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, który odpowiadając na potrzeby kadrowe w obszarach niezwiązanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów, jest otwarty na współpracę ze studentami i absolwentami różnych kierunków studiów.

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko konstruktor mechanik.

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier testów i uruchomień.

Inżynier elektryk

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier elektryk.

EASA Air Operations Expert

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej na stanowisko ds. operacji lotniczych (Air Operations Expert) w Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 kwietnia 2018 r.

Oferty pracy w Engineering Design Center

Praca w sektorze lotnictwa i energetyki

ECOENERGIA Asystent Projektanta, Projektant

Firma inżynierska ECOENERGIA Sp. z o.o. zatrudni do biura w Warszawie inżyniera w specjalności mechanika i energetyka cieplna na stanowisko Asystent Projektanta / Projektant