Automatyk Symulatory lotu

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z obszaru automatyki lub mechatroniki / lotnictwa;
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna, biegła znajomość programów CAD / CAE preferowany Solid Works, Altium Designer;
  • praktyczne umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi tj. oscyloskop itp.;
  • praktyczna wiedza dotycząca działania układów automatyki / robotyki;
  • biegła znajomość j. angielskiego;
  • otwartość na nowe technologie i rozwiązania technologiczne;
  • umiejętność pracy w zespole i kreatywność;
  • odpowiedzialność, zaradność, samodzielność.

Zadania:

  • tworzenie nowych projektów oraz modyfikacje już istniejących w zakresie symulatorów lotu, lotniczych urządzeń treningowych, ruchomych platform wieloosiowych;
  • współpraca z programistami oraz konstruktorami innych działów;
  • dobór materiałów i technologii wykonania;
  • wsparcie dla innych działów w zakresie konstrukcji;
  • współpraca/kontrola propozycji dostawców w celu otrzymania jak najlepszych komponentów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pakiet socjalny;
  • szkolenia;
  • możliwość realizacji własnych projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@tech-sim.com z dopiskiem „Automatyk” do dnia 31.08.2014.

Informujemy, że odpowiemy tylko i wyłącznie  na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).