Informatyk Symulatory lotu

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane techniczne z obszaru mechaniki lub lotnictwa;
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość platformy .NET (w tym Reactive Extensions), umiejętność programowania współbieżnego i sieciowego;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • otwartość na nowe technologie i rozwiązania technologiczne;
  • kreatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaradność.

Zadania:

  • programowanie w .NET rozwiązań opartych na kolejkach;
  • programowanie modułów aplikacji komunikujących się z urządzeniami;
  • tworzenie nowego oprogramowania oraz modyfikowanie już istniejącego w zakresie symulatorów lotu, lotniczych urządzeń treningowych, ruchomych platform wieloosiowych;
  • kontrolowanie zgodności komunikacji z kolejnymi wersjami oprogramowania / sprzętu;
  • instalowanie oprogramowania na nowych maszynach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pakiet socjalny;
  • szkolenia;
  • możliwość realizacji własnych projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@tech-sim.com z dopiskiem „Informatyk” do dnia 31.08.2014.

Informujemy, że odpowiemy tylko i wyłącznie  na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).