Inżynier elektryk

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier elektryk.

Potrafisz zaprojektować schemat elektryczny? Wiesz czym różni się prawo Ohma od Kirchhoffa, rozróżniasz symbole tranzystorów, a konfiguracja gwiazdy nie kojarzy ci się wyłącznie z konstelacją na nocnym niebie, Gratuluje! masz podstawy by spróbować swoich sił jako projektant-elektryk.

Kim jesteśmy?

Firma INTECO jest członkiem grupy NEWAG, wspólnie z naszymi kooperantami współuczestniczymy w projektowaniu nowoczesnych pojazdów trakcyjnych, trolejbusów i autobusów elektrycznych. W codziennej pracy wykorzystujemy oprogramowanie WSCAD oraz SOLIDWORKS, dzięki temu powstają projekty elektroniki, zasilaczy, przetworników i falowników. W obszarze naszych zainteresowań znajdują się również skomplikowane i nowoczesne systemy niskiego i wysokiego napięcia. Charakter pracy pozwala inżynierowi sprawdzić w praktyce, na pojeździe zaprojektowane urządzenia.

Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodowa, lub zmienić dotychczasowe stanowisko? Zapraszamy do kontaktu!

To co może cię skusić do wstąpienia w nasze szeregi to:

  • praca w młodym i interdyscyplinarnym zespole;
  • możliwość nabycia doświadczenia związanego z przemysłem kolejowym;
  • praca na pełnym etacie;
  • brak monotonii;
  • Fajny szef ( to podstawa ).

No cóż świata z nami nie zmienisz, z nami możesz jednak spróbować go udoskonalić.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e.kibil@intecosa.pl lub osobiste dostarczenie dokumentów do siedziby firmy INTECO S.A pod adresem Biuro w Warszawie ul. Żagańska 1, Budynek A, 04-713 Warszawa z dopiskiem REKRUTACJA.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INTECO S.A. z siedzibą biura w Warszawie przy ul. Żagańska 1, Budynek A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.