Inżynier - konstruktor

Unmanned Aerial Vehicles Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Piaseczno

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z obszaru  lotnictwa w trakcie studiów (4-5 rok);
  • praktyczna znajomość programów 2D i 3D  preferowany SolidWorks i NX;
  • praktyczna znajomość produkcji materiałów kompozytowych
  • doświadczenie związane z modelarstwem lotniczym, mile widziana biegłość w pilotowaniu modeli RC
  • znajomość j. angielskiego;
  • kreatywność;

Zadania:

  • projektowanie samolotów bezzałogowych, podzespołów w aplikacji  SolidWorks lub NX;
  • wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych;
  • dobór materiałów i technologii wykonania;
  • przygotowanie prototypów;

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia ( min 80 godzin miesięcznie );
  • możliwość realizacji własnych projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: info@uav.pl z dopiskiem „Inżynier - konstruktor” do dnia 31.12.2014.

Informujemy, że odpowiemy tylko i wyłącznie  na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).