Inżynier po Wydziale MEiL o specjalności związanej z energetyką

Firma inżynierska działająca w branży zabezpieczeń przemysłowych poszukuje inżyniera po Wydziale MEiL o specjalności związanej z energetyką. Nie wymagamy doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie rynku, udział w targach branżowych
  • Pozyskiwanie nowych projektów do realizacji, w tym marketing i prezentacje u klientów
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Wsparcie techniczne na etapie projektowania i realizacji instalacji
  • Przygotowywanie ofert
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Uruchomienia instalacji

Wymagania:

  • Ukończone studia na wydziale MEiL potwierdzone dyplomem ze stopniem mgr inż.
  • Znajomość j. angielskiego (j. niemiecki mile widziany) w mowie i piśmie
  • Znajomość ACAD
  • Znajomość Corel Draw
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z procesami spalania i systemami SAP,SSP

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w specjalistycznych dziedzinach związanych z nowoczesnymi technologiami
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@ipands.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).