Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko Inżynier testów i uruchomień

Jeżeli drzemie w Tobie duch odkrywcy, a dociekliwość nie pozwala Ci zmrużyć oka to oznacza, że świetnie odnajdziesz się w naszym zespole. Sądzisz, że testowanie i uruchomienia urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych jest monotonne i nudne, nic bardziej błędnego, to świat nowoczesnej techniki, zagadek zaginionych przewodów oraz nieodkrytych połączeń.

Zatem jeśli jesteś dumnym posiadaczem tytułu Inżyniera, nie boisz się zmierzyć z zagadnieniami elektroniki, energoelektroniki i napędów elektrycznych, to zapraszamy do aplikowania.

Drogi Magistrze nie zniechęcaj się jednak, dla ciebie również znajdziemy intrygujące zadania, własne biurko, i trochę sprzętu do kontroli i pomiarów.

Zastanawiasz się, czy dasz radę? Sprawdź, które z umiejętności już posiadasz:

  • Wiedza z zakresu podstaw elektroniki, automatyki, energoelektroniki;
  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Podstawowa znajomość zagadnień programowania mikrokontrolerów;
  • Uprawnienia SEP 1KV

Co możemy zaproponować?

Jesteśmy firmą z branży kolejowej, potężne lokomotywy to dla nas chleb powszedni, w tym temacie nie ma dla nas tajemnic. Jeśli więc chcesz się zmierzyć z „ciężką” techniką, poznać tajniki legendarnych maszyn i poczuć moc w nich drzemiącą to na końcu tej strony znajdziesz odpowiedni adres e-mail.

Co jeszcze może cię skusić do wstąpienia w nasze szeregi ?

  • możliwość nabycia doświadczenia związanego z układami sterowania, zasilania i kontroli nowoczesnych lokomotyw tramwajów i autobusów;
  • praca na pełnym etacie;
  • młody i ambitny zespół;
  • brak monotonii;
  • Fajny szef ( to podstawa )

 No cóż świata z nami nie zmienisz, z nami możesz jednak spróbować go udoskonalić.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres s.panczyszyn@intecosa.pllub osobiste dostarczenie dokumentów do siedziby firmy INTECO S.A pod adresem Biuro w Warszawie ul. Żagańska 1, Budynek A, 04-713 Warszawa z dopiskiem REKRUTACJA.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.