Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko konstruktor mechanik.

Posługujesz się biegle systemami CAD? Potrafisz zaprojektować obudowę lub własny model urządzenia w środowisku SOLIDWORKS, znasz podstawy rysunku technicznego i posiadasz zdolności analitycznego myślenia. WYBORNIE, może to właśnie ty będziesz nas wspierał w przyszłych projektach firmy INTECO S.A.
Poszukujemy zarówno doświadczonego inżyniera z otwartym umysłem i stosem cennych uwagami, jak również młodego ambitnego absolwenta, którego sami będziemy mogli wspierać w pierwszych krokach kariery zawodowej.

Jeśli natomiast jesteś studentem i chciał byś spróbować swoich sił w systemach 3D CAD również zapraszamy do kontaktu.

Nasz nowy współpracownik odpowiedzialny będzie za projekty szaf sterowania wysokiego i niskiego napięcia, konstrukcji mechanicznych tramwajowych i kolejowych przekształtników, falowników i rozdzielni.

Co możemy zaproponować?

Jesteśmy firmą z branży kolejowej, potężne lokomotywy to dla nas chleb powszedni, w tym temacie nie ma dla nas tajemnic. Jako członek grupy NEWAG współuczestniczymy w projektowaniu nowoczesnych pojazdów, nasze projekty nie trafiają na „półkę” a wręcz przeciwnie, toczą się ciężko po torach. Jeśli zatem chcesz zobaczyć własne pomysły i konstrukcje w akcji, to na końcu tej strony znajdziesz odpowiedni adres e-mail.

To co może cię skusić do wstąpienia w nasze szeregi to:

  • praca w młodym i interdyscyplinarnym zespole;
  • możliwość nabycia doświadczenia związanego z przemysłem kolejowym;
  • praca na pełnym etacie;
  • brak monotonii;
  • Fajny szef ( to podstawa ).

No cóż świata z nami nie zmienisz, z nami możesz jednak spróbować go udoskonalić.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e.kibil@intecosa.pl lub osobiste dostarczenie dokumentów do siedziby firmy INTECO S.A pod adresem Biuro w Warszawie ul. Żagańska 1, Budynek A, 04-713 Warszawa z dopiskiem REKRUTACJA.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez INTECO S.A. z siedzibą biura w Warszawie przy ul. Żagańska 1, Budynek A, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.