Oferty pracy

Design Engineer - praktykant

Design Engineer - praktykant

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem ogłaszamy stały, całoroczny nabór na praktyki w Organizacji Projektowej ALL4JETS (EASA, Part-21, Design Organisation) na stanowisko: DESIGN ENGINEER - PRAKTYKANT

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Technik Obsługi Liniowej

Ogłoszenie dotyczy rekrutacji na stanowisko Młodszego Technika Obsługi Liniowej IFE na samolotach Polskich Linii Lotniczych LOT B787.

Oferty pracy POLREGIO sp. z o.o.

Ogłoszenia o pracę dotyczą 2 stanowisk: stanowisko specjalisty ds. obsługi energii trakcyjnej, stanowisko specjalisty do obsługi sekretariatu zarządu.

Analityk - stażysta w NeoSpace sp. z o.o.

NeoSpace sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko analityk – stażysta do pracy w międzynarodowym projekcie realizowanym w programie Horyzont 2020.

Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M). Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30. Wymiar etatu: pełny.

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy.

Senior Stress Engineer

Airbus Helicopters Polska

Flight tests engineer

Airbus Helicopters Polska

Inżynier Wsparcia Działu Serwisu / Kosztorysant

Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów ITP SA
W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Wsparcia Działu Serwisu / Kosztorysant
Miejsce pracy: Cała Polska

Inżynier Serwisu / Instalator

Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów ITP SA
W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Serwisu / Instalator
Miejsce pracy: Cała Polska

Tłumacz dokumentacji lotniczej

Heli Invest Firma śmigłowcowa szuka tłumacza dokumentacji lotniczej. Miejsce pracy: Warszawa - Chomiczówka

Inżynier sprzedaży

GESTRA Polonia Sp. z o.o., producent armatury i automatyki przemysłowej dla systemów pary i kondensatu zatrudni pracownika, do biura w Warszawie, na stanowisku: inżynier sprzedaży

Młodszy Inżynier CAMO

Młodszy Inżynier CAMO

ALL4JETS jest firmą założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowaliśmy sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych, firm leasingowych oraz organizacji obsługi technicznej statków powietrznych w kraju i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Młodszy Inżynier CAMO.

PGE Baltica - płatne praktyki letnie

PGE Baltica - nowo powstała linia biznesowa grupy PGE dedykowana rozwijaniu pierwszych polskich morskich farm wiatrowych poszukuje studentów na płatne praktyki letnie.

Inżynier wsparcia sprzedaży

Frigel Firenze S.p.A. jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych systemów chłodzenia dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Portfolio produktów firmy obejmuje chłodnie wentylatorowe z komorą adiabatyczną, chillery chłodzone wodą, chillery chłodzone powietrzem i termostaty. W ramach grupy funkcjonuje 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na świecie. Ze względu na nowo otwarte biuro na środkowo-wschodnią część Europy w Polsce poszukiwane są nowe osoby do utworzonego oddziału. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

Stażysta Graduate Programme

Międzynarodowa firma - lider w branży energooszczędnych rozwiązań kontroli klimatu w pomieszczeniach, poszukuje kandydatów do wyjątkowego 2-letniego programu stażowego dla absolwentów kierunków inżynierskich.