Oferty pracy

SprintAir Inżynier Eksploatacji w Maintenance Control Center

Dynamicznie rozwijający się przewoźnik lotniczy SprintAir SA poszukuje kandydatów na stanowiska Inżynierów Eksploatacji w Maintenance Control Center.

Projekt badawczy dotyczący technologii satelitarnych

Projekt badawczy dla studentów, w zakresie technologii satelitarnych, sponsorowany przez firmę Boeing. Projekt realizowany jest przez Zakład Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

ULC Inspektor do spraw zdatności do lotu

Inspektor do spraw zdatności do lotu

ULC Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu

Starszy inspektor do spraw zdatności do lotu (zastępstwo)

Złoża Kariery Program PGNiG

Złoża Kariery to program stażowo-edukacyjny Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA, który odpowiadając na potrzeby kadrowe w obszarach niezwiązanych z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów, jest otwarty na współpracę ze studentami i absolwentami różnych kierunków studiów.

Konstruktor mechanik

INTECO S.A poszukuje na stanowisko konstruktor mechanik.

Inżynier testów i uruchomień

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier testów i uruchomień.

Inżynier elektryk

INTECO S.A poszukuje na stanowisko inżynier elektryk.

EASA Air Operations Expert

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej na stanowisko ds. operacji lotniczych (Air Operations Expert) w Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 kwietnia 2018 r.

Oferty pracy w Engineering Design Center

Praca w sektorze lotnictwa i energetyki

ECOENERGIA Asystent Projektanta, Projektant

Firma inżynierska ECOENERGIA Sp. z o.o. zatrudni do biura w Warszawie inżyniera w specjalności mechanika i energetyka cieplna na stanowisko Asystent Projektanta / Projektant

SICAME Polska - Inżynier Sprzedaży

SICAME Polska Sp. z o.o. zaprasza ambitnych, zorientowanych na rozwój i cele absolwentów / studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas procesie rekrutacji na stanowisko: Inżynier Sprzedaży.

Młodszy specjalista badawczy

Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej sp. z o.o. Spółka Skarbu Państwa w Warszawie ul. Łucka 15, ogłasza konkurs na stanowisko – młodszy specjalista badawczy –  (dwa etaty),

Oferty pracy w dziedzinie technologii rakietowych

Praca realizowana między innymi w ramach programów Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Asystent kierownika projektu

Specjalizujemy się w projektowaniu kompozytowych konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe R&D, obejmujące także bezzałogowe systemy latające UAV oraz konstrukcje z napędami elektrycznymi.
W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami, poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby z nami rozwinąć skrzydła.

Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu

Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie poszerzamy nasz dział inżynierski i poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Analizy Numerycznej / Developer kodu.

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie tworzymy dział marketingu i sprzedaży i poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży / Inżynier sprzedaży.

Specjalista ds. marketingu e-commerce

Specjalista ds. marketingu e-commerce

Jesteśmy spin-offem z Politechniki Warszawskiej. Tworzymy software do symulacji przepływów płynów i ciepła. Wierzymy, że nasz soft ma ogromny potencjał rynkowy i z sukcesem sprzedajemy go on-line na całym świecie. W związku z intensywnym rozwojem firmy obecnie tworzymy dział marketingu i sprzedaży i poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu e-commerce.