Agencja Rynku Energii S.A.

Stanowisko: Specjalista ds. statystyki elektroenergetyki w Agencji Rynku Energii S.A.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Bobrowiecka 3

Opis stanowiska:

  • Praca w Zakładzie Statystyki i Prognoz  na stanowisku specjalisty ds. statystyki elektroenergetyki

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student/studentka ostatniego roku;  mile widziane doświadczenie zawodowe w branży energetycznej,
  • znajomość zagadnień dotyczących organizacji i funkcjonowania sektora energetycznego w Polsce, w tym przepisów prawa odnoszących się do sektora energetyki,
  • znajomość problematyki dotyczącej ochrony środowiska,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pracy z komputerem (pakiet MS Office, programy graficzne),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania, komunikatywność, dokładność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad prowadzenia badań statystycznych

Oferujemy:

  • pracę w znanej firmie,  o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju własnej kariery zawodowej.

Przewidywany początek zatrudnienia: od 1 grudnia 2012 r.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Prosimy o składanie aplikacji drogą e-mailową  na adres: biuro@are.waw.pl do dnia 23 listopada br.