Analityk - stażysta w NeoSpace sp. z o.o.

NeoSpace sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko analityk – stażysta do pracy w międzynarodowym projekcie realizowanym w programie Horyzont 2020.

Wymagania:

  • umiejętności analityczne, znajomość metod analizy i modelowania danych,
  • umiejętność programowania, znajomość Fortranu lub Pythona będzie atutem,
  • znajomość systemu Linux będzie atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • ukończone studia licencjackie w dziedzinie nauk ścisłych lub przyrodniczych: fizyka, matematyka, informatyka, geofizyka lub pochodne.
  • otwartość oraz chęć podnoszenia kwalifikacji,

Obowiązki:

  • udział w tworzeniu analiz i modelowaniu ruchu obiektów zbliżających się do Ziemi (NEOs),
  • udział w przygotowywaniu projektów,

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie odnoszącej sukcesy na rynkach europejskich,
  • możliwość awansu,
  • wsparcie w wykonywaniu obowiązków,
  • udział w konferencjach zagranicznych oraz wizyty u partnera biznesowego we Włoszech.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim,
  • fotokopia dyplomu wraz z tłumaczeniem zawartych informacji na język angielski,
  • fotokopię podpisanego formularza RODO dotyczącego przetwarzania danych (dostępny na stronie:  http://www.neospace.pl/docs/NeoSpace_deklaracja_RODO_EN.docx).

Pytania i zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: hr@neospace.pl

Odezwiemy się wyłącznie do wybranych kandydatów. Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą zarówno w języku polskim jak i angielskim.

NeoSpace sp. z o.o. to polsko-włoska spółka realizująca zadania Polskiej Strategii Kosmicznej w obszarze Space Situational Awareness. Misją firmy są m.in. obserwacje i badania  zagrożeń ze strony obiektów zbliżających się do Ziemi (Near Earth Objects).