Asystent kierownika projektu

Specjalizujemy się w projektowaniu kompozytowych konstrukcji lotniczych. Wykonujemy projekty badawczo-rozwojowe R&D, obejmujące także bezzałogowe systemy latające UAV oraz konstrukcje z napędami elektrycznymi.
W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami, poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby z nami rozwinąć skrzydła.

Miejsce: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy unijnych i rozliczania wniosków
  • Współpraca z ULC, podwykonawcami, negocjacje warunków współpracy
  • Monitoring postępu prac projektów i podwykonawców
  • Analiza przepisów i prawa lotniczego na potrzeby prowadzonych projektów
  • Opracowywanie analiz rynku lotniczego
  • Weryfikacja zgodności z umową, raportowanie błędów
  • Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży
  • Wsparcie w innych projektach

Te oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz tytuł inżyniera (preferowane kierunki: lotnictwo, mechanika i budowa maszyn, technologie kompozytowe, inżynieria produkcji, transport)
  • Znasz zagadnienia związane z projektowaniem konstrukcji i systemów lotniczych oraz nowymi technologiami (mile widziana znajomość technologii kompozytowej)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2/C1) i potrafisz opracowywać dokumentację lotniczą po angielsku (warunek konieczny)
  • Orientujesz się w zagadnieniach związanych z prawem lotniczym
  • Myślisz logicznie i trafnie wyciągasz wnioski
  • Jesteś dyspozycyjny/a minimum 30 godzin w tygodniu
  • Posiadasz lotnicze doświadczenie – bardzo mile widziane (np. SPL, PPL, teoria ATPL)
  • Chcesz rozwijać swoją karierę w branży lotniczej
  • Jesteś pasjonatem lotnictwa!

Oferujemy:

  • Pracę w biurze projektowym R&D
  • Zaangażujemy Ciebie do udziału w kluczowych projektach
  • Będziemy dbali o Twój branżowy rozwój
  • Jeśli jeszcze studiujesz to dostosujemy Twój grafik do planu studiów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV na adres hr@aircraftica.com w terminie do 15.02.2018r. włącznie.

Do CV załącz następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Aircraftica sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późń.zm.)”