Inżynier Audytor - oferta na wakacyjne praktyki studenckie

Poszukujemy studentów lub absolwentów Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW na stanowisko: Inżynier Audytor

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej urządzeń,
  • inwentaryzacja urządzeń,
  • diagnostyka instalacji i urządzeń u klienta pod kątem lokalizacji strat energii,
  • wykonywanie raportów przedstawiających opis i analizę stanu wykorzystywania energii w obiektach,
  • przygotowywanie koncepcji mających na celu poprawę gospodarki energetycznej u Klientów,
  • identyfikowanie obszarów, które wymagają usprawnień oraz przedstawienie propozycji działań modernizacyjnych u Klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie energetyki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umowa w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Chęć do szkolenia się w obsłudze urządzeń i programów audytorskich
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjno-pomiarowe dla sieci elektrycznych i ciepłowniczych

Dokumenty rekrutacyjne proszę przesyłać na: biuro@ellipsis-group.com.pl

Ellipsis Energy Sp. z o.o.
ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa
tel. +48 22 299 18 98
email: biuro@ellipsis-group.com.pl
www.ellipsis-group.com.pl