Inżynier Eksploatacji/Planowania Obsługi

SprintAir SA od czternastu lat świadczy usługi na rynku lotniczym. Głównym kierunkiem naszej działalności są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Flotę spółki uzupełnia również kilka samolotów pasażerskich operujących na czarterach w całej Europie.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Inżyniera Eksploatacji/Planowania Obsługi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (studenci ostatnich lat lub absolwenci);
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego);
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie prac w przypadku sytuacji AOG lub innych sytuacji niestandardowych (w ramach innych Działów Spółki (Part-145 / OPS / Handling) lub z podmiotami zewnętrznymi);
  • Realizowanie zadań Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu;
  • Napełnianie baz danych używanych przez Spółkę do zadań Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu;
  • Praca z dokumentacją techniczną;
  • Nadzór nad przeglądami technicznymi realizowanymi przez własną i zewnętrzne organizacje obsługowe;
  • Udział w inspekcjach i odbiorach statków powietrznych.

Oferujemy:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego:
  • Uzyskania praktyki do licencji Part-66 (spółka posiada certyfikat Part-145 i własną organizację obsługową).
  • Finansowane przez SprintAir SA szkolenia na typy statków powietrznych posiadanych w Spółce (ATR 72 i SAAB 340);
  • Szkolenia z zakresu przepisów lotniczych EASA Part-M/G, Part-M/I, Part-145 i innych.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w firmie z 14-letnim doświadczeniem, realizującej operacje lotnicze na rynku europejskim,
  • Dostępność różnych form współpracy,
  • Ciekawą pracę z możliwością podróżowania,
  • Pakiet opieki medycznej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

CV prosimy składać na adres: pawel.szewczyk@sprintair.eu