Konsultant Wsparcia Wdrożeniowego

Lokalizacja:

  • Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w pracach wdrożenia systemów informatycznych opartych o technologię Microsoft
  • Bezpośredni praca z Klientem
  • Realizacja prac zleconych w ramach wdrożenia
  • Dokumentowanie przebiegu pracy

Wymagania:

  • Student, preferowane kierunki techniczne;
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca realizowana )
  • Minimum podstawowa znajomość sprzętu komputerowego
  • Podstawy administracji Active Directory (zakładanie kont w AD)
  • Podstawy administracji Microsoft Windows XP/7/Vista (nadawanie uprawnień)
  • Podstawowa znajomość konfiguracji Microsoft Outlook
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy w firmie informatycznej
  • Praca na Umowę Zlecenie ze stawką godzinową – rozliczenie na podstawie raportu z wykonanych prac
  • Zlecenia realizowane w większości w dni robocze 8-16

Forma kontaktu:

Prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@itexpert.pl Prosimy o dodanie w tytule wiadomości: „Konsultant Wsparcia Wdrożeniowego - Warszawa”
Można też skorzystać z formularza rekrutacyjnego zawartego na stronie www.itexpert.pl.