Mechanik Wsparcia - Lakiernik

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów pasażerskich oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

W związku z rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Wsparcia (Lakiernik)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: TTZA_lak/02/2017

Główne zadania:

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania (metoda mechaniczna i chemiczna),
  • szlifowanie i polerowanie powłok lakierniczych,
  • nakładanie powłok lakierniczych różnymi technikami,
  • wykonywanie konserwacji, napraw i renowacji powłok lakierniczych.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub co najmniej wykształcenie zawodowe kierunkowe (czeladnik),
  • mile widziane doświadczenie w procesie malowania części lotniczych,
  • dobieranie narzędzi oraz parametrów technologicznych do lakierowania,
  • przygotowywanie materiałów lakierniczych i powierzchni wyrobów do procesu technologicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pneumatycznymi (szlifierka, pistolet lakierniczy z górnym i dolnym zasilaniem),
  • określanie czynników wpływających na jakość lakierowania,
  • użytkowanie i konserwowanie urządzeń do lakierowania oraz suszenia powłok lakierniczych,
  • suszenie i wygrzewanie powłok lakierniczych,
  • umiejętność kontrolowania przebiegu procesu technologicznego,
  • umiejętność oceniania jakości powłok lakierniczych,
  • zdolności manualne,
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie na adres: rekrutacja@lotams.com (w postaci plików zawierających w nazwie imię i nazwisko).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 ze zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania"