Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Projektant/Programista Systemów Informatycznych (K/M). Miejsce świadczenia pracy: PIT-RADWAR S.A., WARSZAWA, ul. Poligonowa 30. Wymiar etatu: pełny.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie komponentów Naziemnej Stacji Kontroli systemu bezzałogowego na podstawie wymagań technicznych oraz zgodnie z zasadami inżynierii oprogramowania z wykorzystaniem notacji UML;
  • Projektowanie scenariuszy działania systemu w przypadku wystąpienia sytuacji szczególnej, w tym awarii platformy powietrznej w locie;
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem;
  • Udział w procesie certyfikacji produktu finalnego;
  • Udział w testach i badaniach produktów końcowych;
  • Weryfikacja zgodności kodu źródłowego oprogramowania z przyjętymi w projekcie wytycznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie - preferowany kierunek: informatyka lub pokrewny;
  • Znajomość zasad projektowania aplikacji;
  • Znajomość UML (Enterprise Architect) na poziomie zaawansowanym;
  • Znajomość bibliotek podstawowych języka Java lub C++ w stopniu dobrym;
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej;
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość technologii/narzędzi: GitLab;
  • Znajomość metodyki TDD.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (studia podyplomowe, doktorat wdrożeniowy);
  • Pracę w zespole wśród profesjonalistów;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie przy ul. Poligonowa 30, z dopiskiem „Biuro Kadr – Dział Rozwoju i Rekrutacji” oraz Nr Ref. 65/2019.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.