SICAME Polska - Inżynier Sprzedaży

SICAME Polska Sp. z o.o. zaprasza ambitnych, zorientowanych na rozwój i cele absolwentów / studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas procesie rekrutacji na stanowisko: Inżynier Sprzedaży.

Grupa SICAME jest międzynarodowym liderem specjalizującym się m.in. w produkcji specjalistycznego osprzętu do energetycznych linii napowietrznych nN/SN/WN, osprzętu kablowego nN/SN, osprzętu ochronnego do prac pod napięciem.

Grupa posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane na całym świecie i aktywnie uczestniczy w wyznaczaniu standardów technicznych i jakościowych w swojej branży.

SICAME Polska Sp. z o.o. zaprasza ambitnych, zorientowanych na rozwój i cele absolwentów / studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas procesie rekrutacji na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

z dalszą możliwością rozwoju zawodowego również w innych obszarach działalności naszej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych głównie poprzez rozwój nowych projektów w wyznaczonym obszarze
  • Odpowiedzialność za doradztwo techniczne, organizowanie prezentacji i szkoleń u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz uczestnictwo w negocjowaniu ich warunków
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie analizy danych dotyczących dynamiki, trendów rozwojowych oraz istotnych wydarzeń
  • Sporządzanie raportów, wprowadzanie danych do bazy wiedzy
  • Podejmowanie działań przyczyniających się do ulepszenia standardów obsługi klienta
  • Współpraca z całym zespołem przy realizacji strategii i budżetu firmy

Wymagania:

  • Absolwent/ka lub Student/ka ostatniego roku studiów wyższych technicznych, preferowane kierunki z zakresu elektro-energetycznego
  • Dbałość o szczegóły i otwartość na pogłębianie wiedzy technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym
  • Doskonałe zdolności organizacyjne w tym umiejętności pracy samodzielnej i właściwego wyznaczania priorytetów zadań
  • Dynamizm i skuteczność w działaniu, nastawienie na terminową realizację założonych celów
  • Zdolności analityczne, dokładność, rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznym środowisku i zespole
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju ciekawych projektów np. w obszarze WN

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: malgorzata.jodczyk@sicame.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sicame Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.