Kariera w sektorze kosmicznym - spotkanie z ekspertem z SENER

Biuro Karier PW, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej oraz firma SENER zapraszają na spotkanie dotyczące kariery zawodowej w branży kosmicznej.

Łukasz Powęska, kierownik projektów w SENER Polska, podzieli się praktyczną wiedzą na temat dużych projektów Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz przedstawi metody pracy i wyzwania, jakie stoją przed inżynierami w sektorze kosmicznym. Agnieszka Broniowska, HR Manager wskaże jakie umiejętności powinni rozwijać studenci zainteresowani pracą w tej branży oraz przedstawi możliwości odbycia stażu lub zatrudnienia.

Spotkanie skierowane jest do studentów minimum 3-ciego roku studiów I stopnia z kierunków:

• Automatyka i Robotyka
  • Lotnictwo i Kosmonautyka
  • Mechanika i Budowa Maszyn
  • Mechatronika

13 czerwca 2019, 14:30-16:30, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, ITLiMS, Instytut Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej PW, sala A0

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!