Stypendium naukowe imienia Justyny Moniuszko

Granty są przyznawane w ramach programu stypendialnego ufundowanego przez GE oraz Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa dla upamiętnienia tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Justyny Moniuszko, miłośniczki lotnictwa, studentki MEiL i praktykantki Engineering Design Center.

Najlepszy student przystępujący na studia magisterskie wydziału MEiL, który wykaże się wysoką średnią oraz inżynierską pasją, będzie miał szansę otrzymać stypendium naukowe w wysokości 1300 PLN brutto miesięcznie przez okres trzech semestrów!

Ponadto zwycięzcy konkursu przedstawiona zostanie możliwość odbycia płatnego stażu przez okres 3-6 miesięcy do wykorzystania do końca trwania studiów na MEiL.

Szczegółowe informacje i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie https://edc.pl/careers/justyna-moniuszko-scholarship/

Zaczynamy proces przyjmowania aplikacji do kolejnej edycji stypednium. Na aplikacje czekamy od 14 października, a termin ich nadsyłania mija 3 listopada 2019r!

Stypendium czeka - zachęcamy!