Stypendium naukowe imienia Justyny Moniuszko

Najlepszy student przystępujący na studia magisterskie wydziału MEiL, który wykaże się wysoką średnią oraz inżynierską pasją, będzie miał szansę otrzymać stypendium naukowe w wysokości 1300 PLN brutto miesięcznie przez okres trzech semestrów.

Ponadto zwycięzcy konkursu przedstawiona zostanie możliwość odbycia płatnego stażu przez okres 3-6 miesięcy do wykorzystania do końca trwania studiów na MEiL.

Granty są przyznawane w ramach programu stypendialnego ufundowanego przez GE oraz Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa dla upamiętnienia tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Justyny Moniuszko, miłośniczki lotnictwa, studentki MEiL i praktykantki Engineering Design Center.

Szczegółowe informacje i formularz aplikacyjny znajdują się na stronie https://edc.pl/careers/justyna-moniuszko-scholarship/

Zaczynamy proces przyjmowania aplikacji do kolejnej edycji stipendium. Na aplikacje czekamy od 26 października, a termin ich nadsyłania mija 8 listopada 2020 r.

Stypendium czeka - zachęcamy!