Wyniki naboru Erasmus 2022/2023

Poniżej załączamy wyniki rekrutacji na wyjazd w ramach programu Erasmus+, mobilność na rok akademicki 2022/2023.

Jednocześnie informujemy, że USOS WEB PW wyniki także zostały zaktualizowane. Każdy student otrzymał także maila z informacją na temat kwalifikacji. Informujemy, że czas na zgłaszanie uwag/opinii mailowo na adres : krystyna.rozycka@pw.edu.pl upływa w poniedziałek 11 kwietnia 2022 o godzinie 23.59. Informacje na temat dalszych formalności będą umieszczane na stronie Wydziału sukcesywnie od połowy przyszłego tygodnia.

Jednocześnie informujemy, że Universitat Politecnica de Catalunya i Politecnico di Milano nie będą już dostępne jako uczelnie do wyboru, także w przypadku rekrutacji dodatkowej przewidywanej w listopadzie 2022 roku. Prosimy także, aby wszystkie osoby wybierające się do Universitat Politecnica de Catalunya bardzo dokładnie sprawdziły ofertę uczelni partnerskiej i dostosowały się do wymagań uczelni goszczącej. Poniżej załączamy link do kontaktu z Panią Martą Monzonis odpowiedzialną za współpracę z Polską.  Prosimy jednak najpierw poszukać informacji na stronie uczelni przed ewentualnym kontaktem z tą Panią.

application/pdf Erasmus_wyniki_results_2022_2023 (158,38 kB, 7/04/2022 13:53)