Ogłoszenia zewnętrzne

XIV edycja konkursu Innowator Mazowsza

Od 12 lipca do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec.

Konkurs o nagrodę Prezesa ORLEN S.A.

PKN ORLEN S.A. w ramach wspierania inicjatyw naukowych, po raz kolejny ogłosił Konkurs o nagrodę Prezesa Zarządu Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. na najlepszą pracę badawczą wykonaną na rzecz Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. przez pracowników jednostek naukowych działających na terenie Polski.

Konkursu o Nagrodę Prezesa POLSA

Konkursu o Nagrodę Prezesa POLSA za najlepsze prace dyplomowe z dziedziny badań kosmicznych.

Nowe technologie dla dziewczyn

Fundacja Edukacyjna Perspektywy informuje o możliwości aplikowania o stypendia w ramach ósmej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn" prowadzonego przez tę Fundację oraz firmę Intel.

Perspektywy Women in Tech Summit

Cztery lata temu wystartowała wyjątkowa impreza - Perspektywy Women in Tech Summit, która stała się największą imprezą w Europie dla kobiet w technologiach. Co roku przyciąga największe autorytety świata technologii oraz studentki, naukowczynie i specjalistki już pracujące - zainteresowane rozwojem i pracą w branży TECH & IT.

Enea Innowacje - oferta stażu dla studentów III-V roku

Oferta skierowana jest do studentów studiów dziennych i zaocznych, zarówno inżynierskich, licencjackich oraz magisterskich.

Sympozjum "Industry 4.0"

Dziekan Wydziału Mechanicznego Technologicznego prof. Tomasz Chmielewski zaprasza na Sympozjum "Industry 4.0".

Explorers’ Academy

Dni Otwarte Faurecia Automotive Polska S.A. i Faurecia R&D

Pomoc gotówkowa UNHCR

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) udziela pomocy pieniężnej osobom, które uciekły z Ukrainy i przybyły do Polski w dniu 24 lutego 2022 r. lub później. 

Woman in Tech Summit 2022

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje czwartą już edycję wyjątkowego wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit 2022, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022.

Polish Space Fellowship Program

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszają do udziału w programie skierowanym do studentów ostatniego roku, absolwentów i młodych naukowców.

X edycja programu Zrób dyplom z Veolią

Uruchomiliśmy X edycję programu Zrób dyplom z Veolią. Jak co roku zapraszamy Studentów na półroczny staże w naszej Spółce, w czasie którego mogą napisać swoją pracę dyplomową i poznać pracę w międzynarodowej firmie.

Program Fulbrighta

Ruszył kolejny nabór do programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd do USA - STEM Impact Award 2022-23, Senior Award 2023-24, Junior Research Award 2023-24 oraz Graduate Student Award 2023-24.

Kursy języka angielskiego dla studentów - projekt NERW

W semestrze letnim 2021/2022 Studium Języków Obcych organizuje kursy języka angielskiego przygotowujące do certyfikatów CAE i IELTS.

Konkurs na pracę dyplomową

Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską dotyczącą zastosowania metod obliczeniowych do symulacji procesów cieplno-przepływowych.

Program ATHENS

22 stycznia rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Marzec 2022

COVID-19 punkt szczepień dedykowany społeczności Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo,w stacjonarnym punkcie szczepień zorganizowanym dla Politechniki Warszawskiej została uruchomiona kolejna tura rejestracji na szczepienia preparatem Pfizer.

Zapraszamy do sklepu Politechniki Warszawskiej

Poszukującym niestandardowych, oryginalnych i ciekawych upominków polecamy odwiedzenie sklepu Politechniki Warszawskiej.

Konferencja naukowa dla studentów

Konferencja naukowa dla studentów XIV International Conference of Students and Young Scientists "INTELLIGENCE. INTEGRATION. RELIABILITY".