Ogłoszenia zewnętrzne

Analiza 1

Informacja dla studentów pierwszego roku.

Informatyka 2 zaliczanie oceny N

Informatyka 2 - zaliczanie oceny "N" (termin dodatkowy)

Zaliczenie ocen N z przedmiotu TMM I

Zaliczenie dodatkowe z przedmiotu TMM I (tzw. N-ka) odbędzie się w dniu 12 grudnia 2011 r. o godz. 17.15 w sali A1.

Gra Giełdowa

Biuro Karier PW: Spotkanie z Pracodawcą - Gra Giełdowa

Kursy do egzaminu B2

Drodzy Studenci. Jak co roku Ośrodek Języka Angielskiego Studium Języków Obcych PW  stwarza Wam wszystkim możliwość gruntownej powtórki przed zbliżającym się egzaminem językowym w sesji zimowej. Proponujemy Wam uczestnictwo w naszych kursach przygotowujących do części pisemnej oraz ustnej egzaminu B2  w styczniu 2012 r.

Termin składania dokumentów LLP-Erasmus

Termin składania dokumentów przez studentów na wyjazd z programu LLP-Erasmus

Technologia Ochrony Środowiska

Kolokwium dla N-kowiczów z Technologii Ochrony Środowiska

MARATON z Grafiki Inżynierskiej

Jedyny termin w bieżącym semestrze kolokwium zaliczeniowego z przedmiotu GRAFIKA INŻYNIERSKA odbędzie się dnia 7-go grudnia 2008r. (środa) o godz. 18:00 w salach AC.

Nowa strona KNA Melavio

Koło Naukowe Awioniki MELAVIO ma nową stronę internetową.

Seminarium dyplomowe ZAiOL

Informuję, że seminaria dyplomowe w Zakładzie Automatyki i Osprzętu Lotniczego zostały zaplanowane na dzień 13.12.2011 na godz. 14:15.

XV edycja konkursu Fiata

Szczegóły w załączonych plikach

Biblioteka w dniu 23 listopada

Biblioteka w dniu 23.11.11r. (środa) czynna będzie od godz. 10.00

Katsu w polskim F16

Galeria: Katsuhiko Tokunaga fotografuje polskie F16

Seminarium Prof Carlo Bottasso

W dniu 22 listopada 2011 r. (wtorek), godz. 10.30, w sali 228NL Prof. Carlo L. Bottasso wygłosi seminarium pt. "Research Activities at the POLI-Wind Laboratory of the Department of Aerospace Engineering of the Politecnico di Milano".

Spotkanie z Rosyjskim Kosmonautą

Studenckie Koło Astronautyczne Działajace przy wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na spotkanie z Rosyjskim Kosmonautą Jurijem Baturinem oraz jednym z budowniczych Pierwszego Sputnika, Jurijem Siłajewem

Akademickie Kombinatorium Technologiczne

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty organizowane w ramach projektu „Warszawska Syrenka Technologiczna - Mazowiecki Program Inicjowania Przedsiębiorczości”, realizowanego w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Program stażowy w USA

Zapraszamy do udziału w programie stażowym w USA dla studentów w ramach programu "Kadry dla Polskiej Energetyki Jądrowej". Program daje szansę ubiegania się o płatny 2 – 3 miesięczny staż (w czasie wakacji) w renomowanych amerykańskich firmach, dofinansowanie kosztów podróży oraz pomoc w uzyskaniu wizy.

European Korean Leadership Alliance

EUKLA (European Korean Leadership Alliance). Program wymiany studentów i pracowników z uczelniami koreańskimi. W grudniu 2009 r. Politechnika Warszawska wraz z kilkoma uczelniami europejskimi i koreańskimi rozpoczęła realizację projektu EUKLA (European Korean Leadership Alliance). Politechnika Warszawska jest koordynatorem projektu, partnerami w projekcie są trzy europejskie uczelnie techniczne i trzy uczelnie z Korei Płd.

Ogłoszenie Biura Karier PW

Biuro Karier PW i Fundacja JWP zapraszają na kolejne seminarium organizowane w ramach projektu edukacyjnego "Rzecznicy Talentów": ABC ochrony własności intelektualnej i przemysłowej - czyli co każdy student wiedzieć powinien.

Biuro Karier PW i Studencka Sieć Aniołów Biznesu zapraszają na bezpłatne szkolenie: „Spotkanie z Aniołami Biznesu”.

KNE spotkanie rekrutacyjne

Wszystkich zainteresowanych działalnością Koła Naukowego Energetyków zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne