Ogłoszenia zewnętrzne

Koło Naukowe Robotyków zaprasza na spotkanie

Koło Naukowe Robotyków zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne.

Pierwszy lot Amelii

17 tego kwietnia o godzinie 12:30, na prywatnym lotnisku w Grębiszewie pod Warszawą, odbył się udany start rakiety Amelia Sekcji Rakietowej Studenckiego Koła Astronautycznego z Politechniki Warszawskiej.

Wykłady Prof. Feng Gao

Wykłady Prof. Feng Gao (Shanghai Jiao Tong University). Profesor jest specjalistą w dziedzinie projektowania i prototypowania maszyn i urządzeń do celów przemysłowych. Wykłady rozpoczynają  się w czerwcu 2011 roku. Szczegółowe informacje oraz terminy znajdują się w załączniku.

Konkurs dla młodych pracowników i doktorantów

Warunki wydziałowego konkursu na projekty finansowane z dotacji celowej na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich finansowanych w wydziałowym trybie konkursowym w 2011.

Kolejny sukces SMKN SAE

Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE po raz drugi z rzędu zwyciężyło w prestiżowych zawodach SAE Aero Design rozegranych w Stanach Zjednoczonych.

Calculus III

Drugi termin egzaminu poprawkowego z przedmiotu Calculus III

Kolokwium poprawkowe z Ochrony Środowiska

Uwaga Studenci I roku! Kolokwium poprawkowe z Ochrony Środowiska dla osób posiadających ocenę N.

Astrium - tajniki największego europejskiego koncernu kosmicznego

Studenckie Koło Astronautyczne serdecznie zaprasza na wykład pod tytułem: "Astrium - tajniki największego europejskiego koncernu kosmicznego".

BIPOL-1

Kolokwia poprawkowe

PKM I

Zaliczenie dla studentów z oceną N odbędzie się w terminach:

Konkurs na Najlepszego Studenta RP "Primus Inter Pares"

Konkurs PRIMUS INTER PARES to najważniejsze wydarzenie środowiska akademickiego w kraju. To coroczne wyłonienie oraz nagrodzenie studentów w całej Polsce, którzy poza wysoką średnią (min. 4,53) poszczycić się mogą dodatkowymi osiągnięciami w murach swej uczelni lub poza nią. Są to m.in. referaty, publikacje, odczyty, wnioski racjonalizatorskie, działalność w organizacjach studenckich, udział w wymianach zagranicznych. Tegooroczna edycja Konkursu jest już czterdziestą drugą w historii. W 2011 roku chcemy jeszcze szerzej rozpropagować idee Konkursu, dotrzeć do nowych środowisk studenckich oraz zapewnić wysoki poziom i oryginalność zgłoszonych wniosków konkursowych. Bezapelacyjnie Konkurs przyczyni się do promocji osiągnięć studentów danej uczelni oraz zachęci młodzież do aktywnej postawy na polu działalności naukowej, społecznej i kulturalnej.

Zaliczenie „N” z przedmiotu NK370

Zaliczenie ocen „N” z przedmiotu „Podstawy metod komputerowych w obliczeniach inżynierskich” NK370

Program wymiany studentów i pracowników z uczelniami koreańskimi

Politechnika Warszawska rozpoczęła realizację projektu EUKLA (European Korean Leadership Alliance) - program wymiany studentów i pracowników z uczelniami koreańskimi

Biuro Karier PW

Kwietniowa oferta Biura Karier PW

50-lecie Załogowych Lotów Kosmicznych

Serdecznie zapraszamy na obchody „50-lecia Załogowych Lotów Kosmicznych” z okazji 50-tej rocznicy lotu pierwszego kosmonauty Jurija Gagarina

BIPOL-1

Osoby zainteresowane kolokwium poprawkowym z BIPOL-1 proszone są o kontakt z prowadzącym.

Badania IRIS

Na polecenie Prorektora ds. studenckich, prof. Wieczorka przekazuję prośbę o wypełnienie ankiety, opracowanej w ramach międzynarodowych badań IRIS (Interests & Recruitment in Science). Celem badania jest poznanie czynników mających wpływ na wybór studiów na kierunkach matematycznych, przyrodniczych i technicznych.

Przedmiot NS 638 Fizyka przestrzeni kosmicznej

Z powodu wyjazdów służbowych prowadzącego wykłady - zajęcia nie odbędą się w terminach:

Z cyklu "Spotkanie z Pracodawcą"

Firma Provida, „7 sposobów rozwijania inteligencji finansowej”. Spotkanie dedykowane jest dla studentów i absolwentów każdego kierunku studiów oraz osób zainteresowanych uzyskaniem informacji i poszerzenia dotyczących finansów osobistych.

Newsletter - nowości

W serwisie internetowym Wydziału MEiL dostępny jest nowy newsletter. Aby go aktywować należy: