Ogłoszenia zewnętrzne

Czwarta edycja programu Nowe technologie dla dziewczyn

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Program stażowy w Novartis

Program stażowy w Novartis

to najlepszy sposób na start wymarzonej kariery zawodowej!

Opportunity for WUT Aero students

The New York Academy of Sciences is working with Lockheed Martin on an innovation challenge that explores the fields of human augmentation, autonomy, and blockchain and how these technologies can disrupt the aerospace industry.

Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu

Pracujesz naukowo, założyłeś niedawno firmę, jesteś innowacyjny – idealnie pasujesz do naszego Konkursu! Aplikuj do naszego Konkursu! Złóż aplikację do Innowatora Mazowsza!

Praktyki letnie w Procter & Gamble

Firma Procter & Gamble - Fabryka Pieluszek Pampers poszukuje Kandydatów / Kandydatek na Praktyki Letnie.

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w Polsce

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w Polsce

W tym roku  na Politechnice Warszawskiej odbędą się 23 warsztaty, prowadzone przez bardzo znane marki.

Jak wygląda praca w przemyśle kosmicznym i od czego zacząć

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz SENER Polska zapraszają na spotkanie "Jak wygląda praca w przemyśle kosmicznym i od czego zacząć?" Spotkanie odbędzie się 22 marca 2018, w godz. 14:15-16:15, sala AK, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa (ul. Nowowiejska 24).

EDC rekrutuje do kolejnej edycji programu Edison

Wszystkich studentów ostatniego roku studiów magisterskich Wydziału MEiL zapraszamy na krótkie spotkanie w sprawie projektu Edison, które odbędzie się 22 marca (czwartek) w godz. 12:00 - 12:20 w sali 207 ITC.

Otwarte posiedzenie KBKiS

Zapraszenie na otwarte posiedzenie KBKiS poświęcone problematyce klimatycznej.

Zaproszenie na wykład w ramach Konwersatorium PW

Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej zapraszają na Konwersatorium PW, w ramach którego odbędzie się odczyt Johna F. Halla, eksperta Polskiej Agencji Kosmicznej, wieloletniego pracownika NASA, pt. „U.S. Public-Private Partnerships in Space: Where We Are Going Together".

Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza na wydarzenia

Zapraszamy na najbliższe wydarzenia organizowane przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW z myślą o najwyższej jakości proponowanych wykładach dla doktorantów i studentów naszej Uczelni:

Zwiedzanie wystawy Instytutu Goethego „Erfinderland Deutschland”

W dniu 14.03.2018  o godzinie 16.00 Studium Języków Obcych zaprasza na połączone z warsztatami zwiedzanie wystawy Instytutu Goethego „Erfinderland Deutschland”.

Nagaoka Summer School for Young Engineers (NASSYE)

Termin aplikowania do udziału w programie: do dnia 13 kwietnia 2018 r.

Letnia Baza Adeptów Techniki 2018 - oferta praktyk wakacyjnych w LOTAMS

Letnia Baza Adeptów Techniki 2018 - oferta praktyk  wakacyjnych w LOTAMS

Z początkiem marca ruszyła rekrutacja do kolejnej wakacyjnej edycji programu praktyk – „Letnia Baza Adeptów Techniki”. Jest to druga odsłona projektu skierowanego do młodych ludzi, którzy pragną zdobyć doświadczenie jeszcze w trakcie edukacji lub tuż po jej zakończeniu.

III edycja konkursu EDPR University Challenge Poland

Celem konkursu jest wykorzystywanie przez Studentów wiedzy uniwersyteckiej przez pryzmat biznesowy. Studenci wraz z wykładowcami reprezentują uczelnię w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie, jakim jest EDPR University Challenge Poland.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Podobnie jak w roku ubiegłym, pragniemy zainteresować Państwa konkursem organizowanym przez firmę Siemens we współpracy z Politechniką Warszawską.

Seminarium Naukowe WZ "Mazowiecka Platforma Kół Naukowych"

W imieniu Kierownictwa Wydziału Zarządzania, Rady Kół Naukowych oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej uprzejmie zapraszamy Pana Dziekana, Pana współpracowników oraz studentów na najbliższe spotkanie realizowane w ramach Seminarium Naukowego "Mazowiecka Platforma Kół Naukowych", które odbędzie się dnia 27 lutego 2018 roku (wtorek) o godz. 15:00. Temat Seminarium Naukowego brzmi „Współpraca z otoczeniem oraz organizacja projektów międzynarodowych na bazie doświadczeń BEST oraz IAESTE”.

The Engineers Band ogłasza nabory

The Engineers Band to działająca już od 10 lat Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej. Jest zespołem składającym się głównie ze studentów uczelni, którzy obok prowadzenia eksperymentów i licznych badań swoje serce oddają również muzyce.

Warsztaty z komercjalizacji

Zapraszamy do udziału w warsztatach przygotowujących do współpracy z inwestorami, prezentacji/sprzedaży pomysłów inwestorom oraz aspektów prawnych związanych z ich komercjalizacją.