Ogłoszenia zewnętrzne

Informujemy, że ogłoszenia zewnętrzne od października 2022 r. zostają przeniesione na platformę MS Teams do zespołu "Forum dla studentów MEiL".

Link do zespołu: https://tinyurl.com/ogloszeniadziekanatumeil

Konkurs Veolia

Konkurs przeznaczony dla studentów zainteresowanych automatyką, robotyką i dziedzinami pokrewnymi. Dotyczy on zaprojektowania i budowy systemu inspekcji sieci ciepłowniczych.

Energia Przyszłości

Instytut Libertatis Serdecznie zaprasza na konferencję: Energia Przyszłości

"Smyki na start" w Zespole Szkół w Wilamowicach

Dnia 9 czerwca 2018 r. podczas Pikniku Rodzinnego w Zespole Szkół w Wilamowicach odbyła się niezwykła i pełna niezapomnianych wrażeń Mini Olimpiada Szybowcowa. Została ona zainicjowana przez Wydział Mechaniczny Energetyki i lotnictwa Politechniki Warszawskiej, Fundację "Smyki na start" oraz Aeroklub Warszawski.

VI edycja konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”

Pod hasłem „Poznaj szwajcarskie standardy w praktyce” ruszyła VI edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”. Organizatorem Konkursu jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, a partnerami- fundatorami płatnych stażów i nagród rzeczowych- szwajcarskie firmy: Fracht FWO, Franke Polska, Geberit, Hilti, Sika, Staempfli, Zehnder.

Praktyki studenckie w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego

ULC zaprasza studentów na praktyki w okresie wakacyjnym 2018

Talented Young Scientist Program

Talented Young Scientist Program (TYSP) is Chinese government’s international mobility scheme aimed at cultivating future leading science and technology personalities together with other developing countries.

Dzień chiński na PW - ZMIANA TERMINU

Zapraszamy do udziału w Dniu Chińskim, który odbędzie się 11 czerwca 2018 w Gmachu Głównym w sali 437a w godzinach 14:00-17:00.

Konkurs o staż w sektorze kosmicznym

Konkurs o staż w sektorze kosmicznym

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego mają przyjemność poinformować, że etap I KONKURSU O STAŻ w sektorze kosmicznym dobiegł końca. Właśnie otwierany jest etap II – przyjmowanie zgłoszeń absolwentów oraz młodych naukowców.

Piknik Edukacyjny i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej

Piknik Edukacyjny i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej

Dzień i Noc PW
Dwanaście godzin pełnych wrażeń, czekać będzie zarówno na tych małych, jak i większych pasjonatów nauki. Już 19 maja Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy.

III edycja Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który jest skierowany do absolwentów i młodych naukowców.

Czwarta edycja programu Nowe technologie dla dziewczyn

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Program stażowy w Novartis

Program stażowy w Novartis

to najlepszy sposób na start wymarzonej kariery zawodowej!

Opportunity for WUT Aero students

The New York Academy of Sciences is working with Lockheed Martin on an innovation challenge that explores the fields of human augmentation, autonomy, and blockchain and how these technologies can disrupt the aerospace industry.

Konkurs Innowator Mazowsza to już 10 lat na Mazowszu

Pracujesz naukowo, założyłeś niedawno firmę, jesteś innowacyjny – idealnie pasujesz do naszego Konkursu! Aplikuj do naszego Konkursu! Złóż aplikację do Innowatora Mazowsza!

Praktyki letnie w Procter & Gamble

Firma Procter & Gamble - Fabryka Pieluszek Pampers poszukuje Kandydatów / Kandydatek na Praktyki Letnie.

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w Polsce

IAESTE CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w Polsce

W tym roku  na Politechnice Warszawskiej odbędą się 23 warsztaty, prowadzone przez bardzo znane marki.

Jak wygląda praca w przemyśle kosmicznym i od czego zacząć

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz SENER Polska zapraszają na spotkanie "Jak wygląda praca w przemyśle kosmicznym i od czego zacząć?" Spotkanie odbędzie się 22 marca 2018, w godz. 14:15-16:15, sala AK, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa (ul. Nowowiejska 24).

EDC rekrutuje do kolejnej edycji programu Edison

Wszystkich studentów ostatniego roku studiów magisterskich Wydziału MEiL zapraszamy na krótkie spotkanie w sprawie projektu Edison, które odbędzie się 22 marca (czwartek) w godz. 12:00 - 12:20 w sali 207 ITC.

Otwarte posiedzenie KBKiS

Zapraszenie na otwarte posiedzenie KBKiS poświęcone problematyce klimatycznej.