Ogłoszenia zewnętrzne

Informujemy, że ogłoszenia zewnętrzne od października 2022 r. zostają przeniesione na platformę MS Teams do zespołu "Forum dla studentów MEiL".

Link do zespołu: https://tinyurl.com/ogloszeniadziekanatumeil

Zapisy do grup zajęciowych z Wymiany Ciepła II (NK 424)

Zapisy na laboratoria z Wymiany Ciepła II (NK424) odbywają się przez platformę estudia pod adresem: http://estudia.meil.pw.edu.pl/course/view.php?id=74

Kreatywny semestr projektowy (KSP)

Skrót KSP wbrew pozorom nie oznacza tylko Komendy Stołecznej Policji ani Klubu Sportowego Polonii! Jest to nazwa przedmiotu, który został uruchomiony w semestrze letnim 2015. Po sukcesie pierwszej i drugiej edycji, rozpoczynamy nabór na kolejną (L 2016).

Biblioteka MEiL

Biblioteka Wydz. MEiL będzie czynna:

Engineering Design Center otwiera rekrutację na prestiżowy program Edison dla absolwentów kierunków technicznych

Engineering Design Center otwiera rekrutację na prestiżowy program Edison dla absolwentów kierunków technicznych. Kończysz studia? Pasjonujesz się inżynierią? Dobrze się czujesz w międzynarodowym środowisku? Edison Engineering Development Program jest dla Ciebie!

Career in The Netherlands

Do you want to make a leap after your graduation into your career? Would you like to acquire international business experience? Then we are looking for you!

Egzamin z Metod Obliczeniowych Mechaniki Płynów

odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego 2016 r.  o godz. 12.15 w sali AK.

Informacja dotycząca przepisywania ocen przez SJO PW

Ważne! Dotyczy studentów rozpoczynających naukę języka w sem. letnim 2015/2016.

Zmarł mgr inż Bogumił Bereś

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 2 lutego 2016 roku zmarł mgr inż. Bogumił Bereś.

Podstawy konstrukcji maszyn VI (NK 368)

Przedmiot oferowany w wersji: obowiązkowej dla kierunków: MiBM i LiK.

Aircraft Design II

Kolokwium poprawkowe odbędzie się we wtorek 9 lutego o godzinie 16:15 w sali A2.

Spotkanie nt. przygotowania pracy dyplomowej za granicą w ramach programu ERASMUS

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszam na spotkanie nt. przygotowania pracy dyplomowej (inżynierskiej lub magisterskiej) za granicą w ramach programu ERASMUS, które odbędzie się w czwartek, 04.02.2016 r. o godz. 14.30 w sali 110.
 

Praca w projekcie badawczym związanym z technologiami satelitarnymi

Tymczasowe stanowisko dla studentów w projekcie badawczym ONION - Operational Network of Individual Observation Nodes Program ramowy EU HORYZONT 2020

Wyraź opinię o Biurze Karier PW - wypełnij ankietę

Drodzy studenci i absolwenci, potrzebujemy Waszych głosów, aby ocenić skuteczność działania naszego biura oraz zorientować się czego od nas oczekujecie - jakich usług potrzebujecie, co o nas myślicie.

Zaliczenie z Marketingu w języku angielskim

Zaliczenie/egzamin z Marketingu w języku angielskim u prof. Koszewskiego odbędzie się w dniu 8.02.2016 w sali 208 Gmach Główny  w godz.10.30-11.00 

Przysposobienie biblioteczne

Informujemy, że e-kurs „Pierwsze kroki w bibliotece”, będzie ponownie otwarty w terminie 25-31 stycznia 2016. Jest to ostatnia możliwość zaliczenia Przysposobienia bibliotecznego w tym roku akademickim.

CZIiTT PW zaprasza na Polski Kongres Gospodarczy 2016

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Polski Kongres Gospodarczy 2016, który odbędzie się 27 stycznia 2016 r. o godzinie 10.00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, przy ul. Rektorskiej 2. 

Egzamin zerowy z Mechaniki Płynów I

Egzamin zerowy z Mechaniki Płynów I odbędzie się 29 stycznia (piątek)  o godz. 18.15 w sali T1 i T5.

Karta Zaliczeń SJO PW - ważna informacja

Od semestru zimowego 2015/2016 studenci, którzy studiują na wydziałach, na których nie są wymagane indeksy są zobowiązani do pobrania i wydrukowania ze strony www.sjo.pw.edu.pl "Karty zaliczeń studenta - języki obce".

Zapraszamy na warsztaty rozwoju biznesu

15 stycznia 2016 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędą się bezpłatne warsztaty pod nazwą SCIENCE2BIZ, przeznaczone dla naukowców i doktorantów, którzy chcą realizować i wdrażać pomysły na rozwój biznesu opartego na wiedzy naukowej.