Ogłoszenia zewnętrzne

Diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia.

Cykl wykładów „Konwersja i akumulacja energii. Wybrane zagadnienia”

Od 25 stycznia do 8 lutego 2021r. w Instytucie Lotnictwa Sieci Badawczej Łukasiewicz prowadzony będzie cykl wykładów prof. dr. hab. inż. Romana Domańskiego pn. „Konwersja i akumulacja energii. Wybrane zagadnienia”.

Konkurs BEYOND POB

Do 18 stycznia 2021 r. do godz. 23:59 można składać wnioski w konkursie BEYOND POB.

Ogłoszenie Biura Karier PW

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zmieniła się forma prowadzenia procesów rekrutacyjnych ze standardowej, tzw. "face2face", na wirtualną zapisz się na warsztaty online Video interview, który poprowadzą ekspertki z DANONE.

Zaproszenie do udziału w wydarzeniach projektu Go2SpaceHUBs

Fundacja Technology Partners zaprasza do udziału w wydarzeniach projektu Go2SpaceHUBs, finansowanym ze środków Komisji Europejskiej (Program Horyzont 2020). Fundacja jest członkiem konsorcjum realizującego projekt.

Rady POB rozpoczynają nabór na drugą edycję konkursów na granty badawcze

Wiosną br. ogłoszono siedem konkursów w ramach poszczególnych Centrów Badawczych Priorytetowych Obszarów Badawczych oraz jeden konkurs “IDUB against COVID-19" jako wspólne przedsięwzięcie wszystkich Centrów Badawczych POB. Mając na uwadze duże zainteresowanie, którymi cieszyły się konkursy na granty badawcze, podjęto decyzję o uruchomieniu jeszcze w tym roku ich drugiej edycji.

Informacja Centrum Informatyzacji PW dla użytkowników poczty @pw.edu.pl

Mając na uwadze zakończenie wsparcia dla protokołów TLS 1.0 i TLS 1.1 z końcem roku 2020 nastąpi ich wyłączenie na serwerach Exchange poczty @pw.edu.pl.

Naukowcy z PW wsparli badaniami odkrycie paleontologów

Polscy badacze wraz z duńskim kolegą, prof. Nielsem Bonde, opisali szczątki najstarszego na świecie prassaka, którego znaleźli na Grenlandii w skałach sprzed 215 milionów lat.

Politechnika Petersburska - Szkoła Energetyczna

Politechnika Petersburska w imieniu Instytutu Energii przedstawia swoją doroczną Szkołę Energetyczną.

Rabat na publikacje Oficyny Wydawniczej PW

Do 31.10.2020 w księgarniach Oficyny Wydawniczej PW (Gmach Główny PW oraz Gmach Administracji Centralnej ul. Noakowskiego 18/20) obowiązuje rabat  30% na publikacje wydawnictwa.

Seminarium Uczelniane online: Prezentacja Centrów Badawczych POB

Zachęcamy do udziału w seminarium uczelnianym poświęconym Priorytetowym Centrom Badawczym.

Konkurs na pracę inżynierską o tematyce energetycznej wznowiony

Jeżeli jesteś z Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa lub Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, obroniłeś pracę inżynierską w okresie kwiecień 2019 – wrzesień 2020, temat Twojej pracy dotyczył Energetyki lub Ciepłownictwa, to zapraszamy Cię do udziału w Konkursie na pracę inżynierską! Prace w wersji elektronicznej można zgłaszać do 10 października 2020 r.

Pracownia Warstwy Wierzchniej Zakładu Mechaniki Materiałów IPPT

Pracownia Warstwy Wierzchniej Zakładu Mechaniki Materiałów IPPT zaprasza do Szkoły Doktorskiej do podjęcia badań w następujących dziedzinach

Konkurs na stanowisko stypendysty-doktoranta w projekcie badawczym NCN OPUS 18

Nowy wielopolowy wieloskalowy model spiekania wspomaganego polem elektrycznym. A novel multiphysics multiscale model of field-assisted sintering technology

Szósta edycja programu "Nowe technologie dla dziewczyn"

Studentki Wydziału MEiL są zaproszone do aplikowania o stypendia w ramach szóstej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej online

Zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach!

V edycja Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w V edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców. Mamy nadzieję, że jak co roku wydział MEiL włączy się w promocję programu.

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów do udziału w webinarium

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów do udziału w webinarium

Biuro Karier PW zaprasza na wydarzenia w maju

Biuro Karier PW zaprasza na wydarzenia w maju

Staż w Brukseli

Europejska Federacja Agencji i Regionów ds. Energii i Środowiska (FEDARENE), wiodąca europejska sieć podmiotów zajmujących się polityką w zakresie zrównoważonej energii na szczeblu regionalnym, oferuje pół roczny staż w biurze w Brukseli