Ogłoszenia zewnętrzne

Kursy językowe dla studentów

SJO PW, w ramach projektu NERW i NERW 2 prowadzi bezpłatne kursy językowe dla studentów. Obecnie uruchomiono zapisy na kursy, które rozpoczną się w semestrze letnim 2019/2020.

Szczegóły dot. kursów i rekrutacji znaleźć można na stronie internetowej: https://www.sjo.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw/

Dzień Informacyjny Europejskiej Agencji Kosmicznej w MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) zapraszają do udziału w dniu informacyjnym, który odbędzie się 6 lutego 2020 r. w siedzibie MNiSW przy ul. Hożej 20. Dzień informacyjny poświęcony będzie programowi naukowemu ESA oraz programowi rozwoju instrumentów badawczych PRODEX.

Zaproszenie na debatę dot. Budżetu Partycypacyjnego PW

Serdecznie zapraszamy na poniedziałkowe (20 stycznia, 13:00, sala 206 GG) spotkanie dotyczące Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej.

Business Networking Day na Wydziale Elektrycznym PW

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Elektryczny PW zapraszają na kolejną edycję Business Networking Day dedykowaną studentom zainteresowanym praktykami/stażami/pracą w branży IT.

Warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu

Warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Partnerzy zapraszają na ostatnie w tym roku warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu:

Wydawanie decyzji stypendialnych Rektora

W dniach od 3 do 9 grudnia (włącznie) zapraszamy po odbiór decyzji do Dziekanatu - stanowisko nr 4 (decyzje pozytywne) oraz stanowisko nr 3 (decyzje negatywne).

Informujmy, że wypłata świadczeń będzie możliwa po odebraniu przez studenta decyzji przyznanego stypendium (zgodnie z Regulaminem Stypendialnym).

Ofiary zbrodni katyńskiej - konferencja naukowa w PW

Ofiary zbrodni katyńskiej - konferencja naukowa w PW

„Ofiary zbrodni katyńskiej - studenci, absolwenci i wykładowcy Politechniki Warszawskiej” - to tytuł interdyscyplinarnej konferencji naukowej, która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa czasowa oraz wernisaż fotografii.

Mistrzowie dydaktyki

Mistrzowie dydaktyki

Zapraszamy kadrę akademicką PW do udziału w programie „Mistrzowie dydaktyki” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2014-2020 – wsparcie finansowe dla nauczycieli akademickich na szkolenia zagraniczne.

Wydarzenia Biura Karier PW

Wydarzenia Biura Karier PW dla studentów w drugiej połowie listopada

Program Legia Akademicka w Politechnice Warszawskiej - zaproszenie

W dniu 28 listopada 2019 r. (czwartek) studenci zainteresowani Programem Legia Akademicka są zaproszeni na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Ministerstwa Obrony Narodowej:

Szkolenia i warsztaty dedykowane wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej

(w tym warsztaty w ramach Projektu NERW) oraz spotkanie z przedstawicielami trzynastu firm z Taiwanu - organizowane przez Biuro Karier.

Wizyta przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki oraz firm tajwańskich Job Talks

W poniedziałek, 18 listopada gościć będziemy przedstawicieli biznesu oraz Ministerstwa Gospodarki (Ministry of Economics) z Tajwanu.

Perspektywy Women in Tech Summit

Już 13-14 listopada 2019r. odbędzie się w Warszawie druga edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit!

DroneTech World Meeting Toruń 2019

Już 18 i 19 października Arena Toruń zamieni się w stolicę technologii dronowych. DroneTech World Meeting Toruń 2019 to czwarta edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego pojazdom, systemom autonomicznym i bezzałogowym.

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Jeśli nieobca jest ci idea przemysłu 4.0, masz wiedzę techniczną i chcesz kreować przyszłość, to koniecznie zgłoś się do konkursu „Bilet za horyzont”,  zostań jutronautą i wygraj wyjazd do Japonii z prezesem polskiego oddziału FANUC.

Nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zapraszamy na nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.

Serpent seminar by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code

"Past, present and future challenges of developing the Serpent Monte Carlo code" given by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code. The event will take place in the National Centre for Nuclear Research in Otwock-Świerk, ul Andrzeja Sołtana 7 in PNT building – room 208 "Ewa".

ESA Next Generation Space Talks

Departament Edukacji PAK zaprasza do udziału w wydarzeniu ESA Next Generation Space Talks. Wydarzenie jest skierowane do studentów kierunków związanych m.in. z lotnictwem i inżynierią kosmiczną. Uczestnicy będą mogli zaprezentować własne pomysły a następnie odbędzie się dyskusja w gronie przedstawicieli z wielu europejskich uczelni. W trakcie wieczoru przewidziana jest również rozmowa z astronautą z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. 

Ogłoszenie o naborze na wyjazd w ramach Programu ATHENS

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch.