Ogłoszenia zewnętrzne

DroneTech World Meeting Toruń 2019

Już 18 i 19 października Arena Toruń zamieni się w stolicę technologii dronowych. DroneTech World Meeting Toruń 2019 to czwarta edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego pojazdom, systemom autonomicznym i bezzałogowym.

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Jeśli nieobca jest ci idea przemysłu 4.0, masz wiedzę techniczną i chcesz kreować przyszłość, to koniecznie zgłoś się do konkursu „Bilet za horyzont”,  zostań jutronautą i wygraj wyjazd do Japonii z prezesem polskiego oddziału FANUC.

Nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zapraszamy na nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.

Serpent seminar by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code

"Past, present and future challenges of developing the Serpent Monte Carlo code" given by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code. The event will take place in the National Centre for Nuclear Research in Otwock-Świerk, ul Andrzeja Sołtana 7 in PNT building – room 208 "Ewa".

ESA Next Generation Space Talks

Departament Edukacji PAK zaprasza do udziału w wydarzeniu ESA Next Generation Space Talks. Wydarzenie jest skierowane do studentów kierunków związanych m.in. z lotnictwem i inżynierią kosmiczną. Uczestnicy będą mogli zaprezentować własne pomysły a następnie odbędzie się dyskusja w gronie przedstawicieli z wielu europejskich uczelni. W trakcie wieczoru przewidziana jest również rozmowa z astronautą z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. 

Ogłoszenie o naborze na wyjazd w ramach Programu ATHENS

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch.

Politechnika Warszawska i Framatome podpisały umowę o współpracy

Dokument podpisany 30 lipca 2019 r. zakłada współpracę na polu naukowym oraz kształcenia kadr dla energetyki jądrowej i innych gałęzi przemysłu nuklearnego.

IV edycja programu stażowego Kierunek ORLEN

Program stażowy Kierunek ORLEN jest realizowany w dwóch edycjach: Kierunek ORLEN Biznes i Kierunek ORLEN Inżynieria.

III Ogólnopolskie Targi Rolnicze OPEN FARM

W dniach 1-2. Czerwca 2019 roku, na lotnisku Politechniki Warszawskiej w Sierakowie pod Przasnyszem odbyły się III Ogólnopolskie Targi Rolnicze OPEN FARM. Wydział MEiL, jako gospodarz lotniska przygotował stoisko, gdzie zaprezentował szereg bezzałogowych statków powietrznych przystosowanych do użycia w sektorze rolnictwa i leśnictwa. 

Careerflash z Biurem Karier PW

Studenci będą mieli możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV (na miejscu dostępny będzie fotograf), skonsultowania CV, będą też mogli napić się lemoniady i spędzić trochę czasu na leżakach.

Summer School with Aviation

Serdecznie zapraszamy studentów studiów anglojęzycznych związanych z lotnictwem na spotkanie z Panią Agatą Wierzbińską z Instytutu Lotnictwa w sprawie możliwości wzięcia udziału w szkole letniej w Turcji.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego 2019

Konkurs dla akademików, publicystów i praktyków na artykuł o edukacji.

Noc Muzeów na PW

W tym roku Politechnika Warszawska po raz trzeci weźmie udział w jednej z najpopularniejszych ogólnopolskich akcji kulturalnych - Nocy Muzeów. Zapraszamy do spędzenia sobotniego wieczoru 18 maja w zakamarkach naszej Uczelni. Na uczestników czekają atrakcje, które uczynią go niezapomnianym. Udział jest oczywiście darmowy.

Wydarzenia Biura Karier PW

Wydarzenia Biura Karier PW w maju.

CV i wizerunek w social media

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Carlson Wagonlit Travel zapraszają na praktyczne warsztaty „CV i wizerunek zawodowy w social media”. 

19. edycja programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.

19. edycja programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.

Do niedzieli 16 czerwca 2019 r. na stronie www.polityka.pl/stypendia dostępny jest formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem przystąpienia do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł

IV edycja programu stażowego „Kierunek ORLEN”

IV edycja programu stażowego „Kierunek ORLEN”

W ramach programu studentom oferujemy 6-miesięczne, płatne staże w trakcie których będą mogli wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie nauki oraz przygotować się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej.  Oferujemy 50 ogłoszeń  stażowych, 20 specjalizacji i 7 miast. Staż można realizować w jednej z 6 Spółek Grupy ORLEN.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW dla muzyków

Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata?