Ogłoszenia zewnętrzne

Business Networking Day na Wydziale Elektrycznym PW

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Elektryczny PW zapraszają na kolejną edycję Business Networking Day dedykowaną studentom zainteresowanym praktykami/stażami/pracą w branży IT.

Warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu

Warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Partnerzy zapraszają na ostatnie w tym roku warsztaty poświęcone rozwojowi zawodowemu:

Wydawanie decyzji stypendialnych Rektora

W dniach od 3 do 9 grudnia (włącznie) zapraszamy po odbiór decyzji do Dziekanatu - stanowisko nr 4 (decyzje pozytywne) oraz stanowisko nr 3 (decyzje negatywne).

Informujmy, że wypłata świadczeń będzie możliwa po odebraniu przez studenta decyzji przyznanego stypendium (zgodnie z Regulaminem Stypendialnym).

Ofiary zbrodni katyńskiej - konferencja naukowa w PW

Ofiary zbrodni katyńskiej - konferencja naukowa w PW

„Ofiary zbrodni katyńskiej - studenci, absolwenci i wykładowcy Politechniki Warszawskiej” - to tytuł interdyscyplinarnej konferencji naukowej, która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa czasowa oraz wernisaż fotografii.

Mistrzowie dydaktyki

Mistrzowie dydaktyki

Zapraszamy kadrę akademicką PW do udziału w programie „Mistrzowie dydaktyki” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2014-2020 – wsparcie finansowe dla nauczycieli akademickich na szkolenia zagraniczne.

Wydarzenia Biura Karier PW

Wydarzenia Biura Karier PW dla studentów w drugiej połowie listopada

Program Legia Akademicka w Politechnice Warszawskiej - zaproszenie

W dniu 28 listopada 2019 r. (czwartek) studenci zainteresowani Programem Legia Akademicka są zaproszeni na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Ministerstwa Obrony Narodowej:

Szkolenia i warsztaty dedykowane wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej

(w tym warsztaty w ramach Projektu NERW) oraz spotkanie z przedstawicielami trzynastu firm z Taiwanu - organizowane przez Biuro Karier.

Wizyta przedstawicieli Ministerstwa Gospodarki oraz firm tajwańskich Job Talks

W poniedziałek, 18 listopada gościć będziemy przedstawicieli biznesu oraz Ministerstwa Gospodarki (Ministry of Economics) z Tajwanu.

Perspektywy Women in Tech Summit

Już 13-14 listopada 2019r. odbędzie się w Warszawie druga edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit!

DroneTech World Meeting Toruń 2019

Już 18 i 19 października Arena Toruń zamieni się w stolicę technologii dronowych. DroneTech World Meeting Toruń 2019 to czwarta edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego pojazdom, systemom autonomicznym i bezzałogowym.

V edycja konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Bilet za horyzont – konkurs stypendialny dla pasjonatów robotyki – wyjedź do fabryki robotów w Japonii

Jeśli nieobca jest ci idea przemysłu 4.0, masz wiedzę techniczną i chcesz kreować przyszłość, to koniecznie zgłoś się do konkursu „Bilet za horyzont”,  zostań jutronautą i wygraj wyjazd do Japonii z prezesem polskiego oddziału FANUC.

Nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zapraszamy na nabory do Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej.

Serpent seminar by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code

"Past, present and future challenges of developing the Serpent Monte Carlo code" given by Professor Jaakko Leppanen – inventor of SERPENT code. The event will take place in the National Centre for Nuclear Research in Otwock-Świerk, ul Andrzeja Sołtana 7 in PNT building – room 208 "Ewa".

ESA Next Generation Space Talks

Departament Edukacji PAK zaprasza do udziału w wydarzeniu ESA Next Generation Space Talks. Wydarzenie jest skierowane do studentów kierunków związanych m.in. z lotnictwem i inżynierią kosmiczną. Uczestnicy będą mogli zaprezentować własne pomysły a następnie odbędzie się dyskusja w gronie przedstawicieli z wielu europejskich uczelni. W trakcie wieczoru przewidziana jest również rozmowa z astronautą z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. 

Ogłoszenie o naborze na wyjazd w ramach Programu ATHENS

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch.

Politechnika Warszawska i Framatome podpisały umowę o współpracy

Dokument podpisany 30 lipca 2019 r. zakłada współpracę na polu naukowym oraz kształcenia kadr dla energetyki jądrowej i innych gałęzi przemysłu nuklearnego.

IV edycja programu stażowego Kierunek ORLEN

Program stażowy Kierunek ORLEN jest realizowany w dwóch edycjach: Kierunek ORLEN Biznes i Kierunek ORLEN Inżynieria.