Ogłoszenia zewnętrzne

Konsultacje Biura Karier PW

Rynek pracy i Twoje prawa to propozycja dla tych, którzy mają pytania związane z prawem pracy, ale także dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co powinni pytać i na co powinni zwracać uwagę na początku swojej kariery zawodowej - 13 listopada, w godzinach 14.00 - 18.00.

Egzaminy N prowadzone w ZWMiK

Egzaminy poprawkowe (zamiana "N" na oceny) z:

Biblioteka Wydziału MEiL

Informujemy, że istnieje możliwość samodzielnej prolongaty wypożyczonych książek:

Stypendia naukowe 2012-13 zima

Szczegóły w załączonym pliku PDF.

Praktyki dla studentów LiK w Airbus-ie

Drodzy studenci ostatniego semestru studiów inżynierskich i pierwszego roku studiów magisterskich istnieje możliwość odbycia półrocznej praktyki przez najlepszych studentów Lotnictwa i Kosmonautyki W AIRBUS-ie.

Walne zebranie SKKTP SPLAJN

Zapraszamy wszystkich członków koła SKKTP Splajn oraz osoby zainteresowane rekrutacją na walne zebranie w dniu:

Rekrutacja Leonardo da Vinci

Uprzejmie informuje, iz Politechnika Warszawska podpisala z Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci dwa kontrakty dotyczacy dofinansowania praktyk zagranicznych dla absolwentow PW, ktore beda realizowane w ramach Programu "Uczenie sie przez cale zycie" - Leonardo da Vinci. 

Biuro Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza na spotkanie z pracodawcą- Firma Henkel

WUT Exchange Day

Spotkanie informacyjne dot. oferty programów wymiany międzynarodowej skierowanych do studentów Politechniki Warszawskiej.

Marketing odwołane zajęcia

W dniu 18.10.2012 r. (czwartek) wykład z przedmiotu Marketing nie odbędzie się z powodu wyjazdu wykładowcy.

Konkurs o naukowe stypendia dla młodych doktorów

Dyrektor CSZ ogłasza konkurs o naukowe stypendia dla młodych doktorów CAS/28/POKL 

Wykłady zapraszane w roku 2013

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie przyjazdów wykładowców z zagranicznych uczelni na wykłady zapraszane w roku 2013

Spotkanie rekrutacyjne MELprop

Spotkanie rekturacyjne Koła Naukowego Napędów MELprop odbędzie się w środę, 17 października o godzinie 18:15 w sali T5 w budynku Instytutu Techniki Cieplnej.

Biblioteka w najbliższą sobotę

Biblioteka w dniu 20.10.2012 r. (sobota zjazdowa) czynna będzie w godz. 12-16.

WUTracing

Spotkanie podsumowujące projekt WUTracing 2011/2012

Praktyki w firmie Airbus

Stowarzyszenie Pegasus zamierza zorganizowac praktyki studenckie w firmie Airbus dla wyrózniajacych sie studentów. Szczególy zostana ustalone w przyszlym tygodniu. Jednakze w celu uruchomienia 1 edycji juz od wiosny 2013 selekcja kandydatów musi zakonczyc sie do 12 listopada. W zwiazku z tym zainteresowanych studentów (7 semestr studiów inzynierskich i studia magisterskie) prosze o zapoznanie sie z zalaczonymi dokumentami.

Spotkanie rekrutacyjne SKAP

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów (SKAP) w najbliższą środę (17.10.2012 r.) o godz. 18 do sali AK (ITLiMS).

Stypendium Kantona

Zarząd Fundacji Bankowej im. dr Mariana Kantona ufundował stypendia dla studentów Politechniki Warszawskiej, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Biuro Karier PW - konsultacje - Rynek pracy i Twoje prawa

Rynek pracy i Twoje prawa - propozycja dla tych, którzy mają pytania związane z prawem pracy, ale także dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą o co powinni pytać i na co powinni zwracać uwagę na początku swojej kariery zawodowej – 15 października, w godzinach 13.00 – 17.00.

Spotkanie rekrutacyjne WUT Racing

Serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne do zespołu WUT Racing. Odbędzie się ono 11.10.12 r. (czwartek) o godzinie 18.15 w sali T5 Instytutu Techniki Cieplnej