Ogłoszenia zewnętrzne

Biblioteka Wydz. MEiL

28.06.2012 Biblioteka Wydz. MEiL czynna 10.00-18.00.

Stypendium z Wyboru

Jeszcze tylko do końca czerwca można głosować na projekt studentów Studenckiego Koła Astronautycznego działającego na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, którzy biorą udział w konkursie Stypendium z Wyboru.

Biblioteka w lipcu sierpniu wrześniu

Biblioteka Wydz.MEiL w lipcu, sierpniu, wrześniu czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00

Egzamin - Analiza Matematyczna III pościg

Egzamin z AM III odbędzie się 21 czerwca o 9:00 w sali A2.

Zintegrowane Systemy CAD_CAM_CAE II

Zintegrowane Systemy CAD/CAM/CAE II

Przedmiot oferowany w wersji obowiązkowej dla kierunku MiBM i obieralnej dla pozostałych.

Mechanics I

W dniu 13.06.br. o godz. 16.15 w sali AK odbędzie się maraton z Mechanics I - prof.nzw. Elżbieta Jarzębowska.

Program ATHENS

Utworzony w 1996 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Turcji, Węgier i Włoch oraz francuskie uczelnie należące do grupy ParisTech „Grandes Ecoles d’Ingénieurs de Paris”.

Letnie Praktyki Badawcze

Letnie Praktyki Badawcze (LPB) to inspirowane brytyjskimi wzorcami, interdyscyplinarne warsztaty przeznaczone dla studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych.

CHOMIK polski penetrator dla misji Fobos-Grunt

Studenckie Koło Astronautyczne i portal Kosmonauta.net zapraszają na wykład pt. "CHOMIK - polski penetrator dla misji Fobos-Grunt". Wykład poprowadzi Łukasz Wiśniewski z Centrum Badań Kosmicznych PAN.

Złota Kreda

Ruszyło głosowanie na Złotą Kredę.

Fundamentals of Molten Carbonate Fuel Cells

An additional course was launched (3 ETCS): ”Fundamentals of Molten Carbonate Fuel Cells” by dr. Choong-Gon Lee from Hanbat National University (South Korea).

Warsztat Efektywności Osobistej

Biuro Karier PW zaprasza na Warsztat Efektywności Osobistej.

Termin: 2 czerwca (sobota), godz. 10.00 – 18.00.

BSL w Muzeum Techniki

Patronat naukowy nad wystawą i konkursem objęli: dziekan Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jerzy Banaszek oraz dyrektor Instytutu Lotnictwa dr inż. Witold Wiśniowski.

Egzamin z analizy matematycznej III pościg

TERMIN II – 13.06.2012 r. godz. 15:15, s. A4, TERMIN III – 21.06.2012 r., TERMIN I – w trakcie zajęć

High Efficiency Power Generation by Coal

W dniu 31. maja br (czwartek), o godzinie 14.15, w sali T1 w ITC PW prof. Shozo Kaneko wygłosi wykład zatytułowany "High Efficiency Power Generation by Coal".

Social Media w kosmosie

Studenckie Koło Astronautyczne i portal Kosmonauta.net zapraszają na wykład Jarosława Jaworskiego "Social Media w kosmosie. Dlaczego NASA i ESA promują się przez Twittera?

Informatyka II

Ostatni wykład (wspólny dla obu grup) odbędzie się 28 maja b.r.

Shell Eco-marathon 2012

Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów otrzymało pierwsze miejsce w kategorii "Safety Prototype" na Shell Eco-marathonie 2012!

Szkolenie Presentations

Jesteś ciekaw, jak przeprowadzać porywające prezentacje i sprawić, by wszyscy słuchacze nie mogli oderwać się od tego, co w danym momencie mówisz?