Ogłoszenia zewnętrzne

Jak porozumiewać się ze sobą podczas współpracy

Biuro Karier PW zaprasza na warsztat: Jak porozumiewać się ze sobą podczas współpracy? 3 marca, godz. 10.00 - 18.00.

AZS Politechnika Warszawska w ćwierćfinale Challenge Cup

Prowadzeni przez Radosława Panasa siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej już osiągnęli największy sukces w historii klubu. A mogą zajść jeszcze dalej. Na ich drodze do półfinału Challenge Cup stanie jednak mistrz Ukrainy - Lokomotiv Charków.

Dodatkowy termin zajęć CAD-3

Dodatkowy termin zajęć z Zapisu Konstrukcji CAD-3 to poniedziałek, godz. 18-20, sala AC.

Zapis Konstrukcji – CAD III

Dotyczy studentów IV semestru kierunku Mechanika i Budowa Maszyn odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD III

Zapis Konstrukcji – CAD II

Dotyczy studentów IV semestru kierunku Robotyka i Automatyka odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD II

Engineering Graphics – CAD I

For student’s of 2nd semester attending a course

Zapis Konstrukcji – CAD I

Dotyczy studentów II semestru odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD I

BIPOL-2

W pierwszym tygodniu semestru letniego zajęcia projektowe z BIPOL-2 nie odbędą się. Zamiast nich zapraszam wszystkich studentów zamierzających zaliczyć ten przedmiot na wykład, który odbędzie się zgodnie z planem zajęć we czwartek 23 lutego w godzinach 16-18. W trakcie wykładu dokonany zostanie podział na grupy projektowe.

Air Transport System

Uprzejmie informuję, że w marcu odbędzie się cykl wykładów pt.: "Air Transport System". W dniu 15.02.2012 zaktualizowano harmonogram wykładów.

Języki obce

Języki obce na Wydziale MEiL w semestrze letnim roku ak. 2011/2012

Biblioteka

Biblioteka Wydz. MEiL w czasie ferii zimowych 13-17.02.2012 r. czynna 9-16.

Zajęcia dla najlepszych studentów I roku

W semestrze letnim 2011/2012 w Centrum Studiów Zaawansowanych uruchomione zostaną zajęcia na poziomie zaawansowanym dla studentów 2. semestru studiów I stopnia na Politechnice Warszawskiej. Przeznaczone są dla najlepszych studentów, którzy będą w stanie podołać wymaganiom na wyższym poziomie, niż na analogicznych zajęciach z programu studiów. Zajęcia będą prowadzone dla małej liczebnie grupy studentów, a o przyjęciu na nie decydować będzie liczba punktów z rekrutacji na studia i średnia ocen z pierwszego semestru studiów.

Podstawy Konstrukcji Maszyn VI

Przedmiot oferowany w wersji: obowiązkowej dla kierunku LiK, AE i MiBM

Selected Topics in Modern Biomechanics

Na początku semestru letniego zostanie uruchomiony na Wydziale przedmiot obieralny pt. "Selected Topics in Modern Biomechanics".

Zintegrowane Systemy CAD CAM CAE I

Przedmiot oferowany w wersji: obowiązkowej dla kierunku LiK i MiBM (NK436) oraz AE (ANK436) i obieralnej dla AiR oraz Energetyki (NK436)

Zaawansowane Metody CAD CAM CAE (NS655)

Przedmiot oferowany na studiach magisterskich jako „specjalnościowy z wyboru” dla specjalności KWPI na kierunku MiBM i obieralny dla pozostałych specjalności i kierunków studiów magisterskich

Aircraft Design 1

Improvement of the first colloquium will be organized on Tuesday 24th of January immediately after lecture.

Development of UAV Trajectory Management System Based on Fuzzy Logic Concepts

Uprzejmie informuję, że gościmy na naszym Wydziale Prof. Abdula Ghafoor Al-Shehabi z Aerospace Engineering Department, Faculty of Mechanical Engineering, Aleppo University, Syria,  który przyjechał do nas z cyklem wykładów  dla studentów EMARO.

Kolokwium poprawkowe z BIPOL-1

Kolokwium poprawkowe z BIPOL-1 odbędzie się w poniedziałek, 16.01.2012 o godzinie 16:15 w sali AK.

Monitorowanie kariery zawodowej absolwenta

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej rozpoczyna badanie losów zawodowych i edukacyjnych absolwentów. Głównym celem badania jest ocena dostosowania programu kształcenia do potrzeb rynku pracy.