Ogłoszenia zewnętrzne

Zintegrowane systemy CAD CAM CAE II

Zarząd Koła SKKTP SPLAJN ogłasza, że z dniem 07.03.2012 rozpoczną się zapisy na nieodpłatny kurs zastosowań NX/UG Siemens, po zakończeniu którego uczestnicy otrzymają certyfikat Siemens NX CAD I

Wykłady Air Transport System

Uprzejmie informuję, że rozpoczęliśmy zapisy na wykłady prof. Dietera Schmitta AIR TRANSPORT SYSTEM (19-30 marca 2012).

Spotkanie z pracodawcą

Z cyklu Spotkanie z Pracodawcą Biuro Karier PW oraz Halliburton zapraszają na prezentację Firmy, po której odbędą się rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, którzy wcześniej przesłali swoją aplikację.

PKM 6 pilne spotkanie

Osoby zarejestrowane na PKM 6, niezapisane do grup, proszone są o przybycie na spotkanie w celu ustalenia terminu zajęć.

Trwa nabór do I edycji Akademii Energii

Trwa nabór do I edycji Akademii Energii, której Uroczysta Inauguracja odbędzie się 13.04.2012 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Szkolenie zakładanie i prowadzenia działalności gospodarczej

Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia w ramach projektu: „Wsparcie pracowników naukowych w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej poprzez organizowanie warsztatów”.

Konsultacja w języku angielskim z doradcą zawodowym

Let's talk in english! Konsultacja w języku angielskim z doradcą zawodowym, 29 lutego, godz. 8.30-10.45

Jak porozumiewać się ze sobą podczas współpracy

Biuro Karier PW zaprasza na warsztat: Jak porozumiewać się ze sobą podczas współpracy? 3 marca, godz. 10.00 - 18.00.

AZS Politechnika Warszawska w ćwierćfinale Challenge Cup

Prowadzeni przez Radosława Panasa siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej już osiągnęli największy sukces w historii klubu. A mogą zajść jeszcze dalej. Na ich drodze do półfinału Challenge Cup stanie jednak mistrz Ukrainy - Lokomotiv Charków.

Dodatkowy termin zajęć CAD-3

Dodatkowy termin zajęć z Zapisu Konstrukcji CAD-3 to poniedziałek, godz. 18-20, sala AC.

Zapis Konstrukcji – CAD III

Dotyczy studentów IV semestru kierunku Mechanika i Budowa Maszyn odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD III

Zapis Konstrukcji – CAD II

Dotyczy studentów IV semestru kierunku Robotyka i Automatyka odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD II

Engineering Graphics – CAD I

For student’s of 2nd semester attending a course

Zapis Konstrukcji – CAD I

Dotyczy studentów II semestru odrabiających zajęcia z przedmiotu: Zapis Konstrukcji – CAD I

BIPOL-2

W pierwszym tygodniu semestru letniego zajęcia projektowe z BIPOL-2 nie odbędą się. Zamiast nich zapraszam wszystkich studentów zamierzających zaliczyć ten przedmiot na wykład, który odbędzie się zgodnie z planem zajęć we czwartek 23 lutego w godzinach 16-18. W trakcie wykładu dokonany zostanie podział na grupy projektowe.

Air Transport System

Uprzejmie informuję, że w marcu odbędzie się cykl wykładów pt.: "Air Transport System". W dniu 15.02.2012 zaktualizowano harmonogram wykładów.

Języki obce

Języki obce na Wydziale MEiL w semestrze letnim roku ak. 2011/2012

Biblioteka

Biblioteka Wydz. MEiL w czasie ferii zimowych 13-17.02.2012 r. czynna 9-16.

Zajęcia dla najlepszych studentów I roku

W semestrze letnim 2011/2012 w Centrum Studiów Zaawansowanych uruchomione zostaną zajęcia na poziomie zaawansowanym dla studentów 2. semestru studiów I stopnia na Politechnice Warszawskiej. Przeznaczone są dla najlepszych studentów, którzy będą w stanie podołać wymaganiom na wyższym poziomie, niż na analogicznych zajęciach z programu studiów. Zajęcia będą prowadzone dla małej liczebnie grupy studentów, a o przyjęciu na nie decydować będzie liczba punktów z rekrutacji na studia i średnia ocen z pierwszego semestru studiów.

Podstawy Konstrukcji Maszyn VI

Przedmiot oferowany w wersji: obowiązkowej dla kierunku LiK, AE i MiBM