High Efficiency Power Generation by Coal

W dniu 31. maja br (czwartek), o godzinie 14.15, w sali T1 w ITC PW prof. Shozo Kaneko wygłosi wykład zatytułowany "High Efficiency Power Generation by Coal".

Czas trwania wykładu - około 90 minut.

Zaproszenie na wykład adresowane jest do studentów, szczególnie kierunku Energetyka/Power Engineering, całej społeczności akademickiej Wydziału i Uczelni oraz wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami węglowymi.

Prof. Kaneko jest pracownikiem University of Tokyo. Jest jednym z czołowych specjalistów japońskich z zakresu energetyki. Przez wiele lat współpracował z Mitsubishi Heavy Industries, pełnił szereg odpowiedzialnych funkcji, ostatnio jako Chief Engineer in Power Systems w MHI. Był odpowiedzialny za realizację instalacji IGCC - blok 250 MW.

High_Efficiency_Power_Generation_by_Coal