Warsztaty ENHANCE on-line learning and teaching

Centrum Współpracy Międzynarodowej oraz Ośrodek Kształcenia na Odległość zapraszają pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w warsztatach “ENHANCE workshop on on-line learning and teaching”.

Warsztaty odbędą się zdalnie w dn. 1 - 2 lipca 2021 r. Wydarzenie będzie zorganizowane w ramach konsorcjum ENHANCE.

Warsztaty składają się z 3 części:

1. Prezentacje podsumowujące doświadczenia nauczycieli akademickich konsorcjum ENHANCE związane ze zdalnym kształceniem - część ogólnodostępna (w dn. 1.07.2021 r.).
  2. Coffee table workshop na temat możliwych usprawnień w edukacji zdalnej, w którym wezmą udział zaproszeni nauczyciele akademiccy i studenci z uczelni konsorcjum ENHANCE (w dn. 1.07.2021 r.).
  3. Podsumowanie warsztatów - część ogólnodostępna (w dn. 2.07.2021 r.)

Keynote speakerami będą Pauliina Mattila i Aaron Down ze Swinburne University w Australii.

Uczelnie ENHANCE będą reprezentowali jako prelegenci:

• prof. Giuliana Iannaccone z Politechniki w Mediolanie
  • Christian Forbrig z Politechniki w Berlinie
  • prof. Javier Orozco Messana i Ignacio Despujol Zabala z Politechniki w Walencji

Prelegentami z Politechniki Warszawskiej będą: dr hab. inż. Ryszard Robert Gajewski (Wydział Inżynierii Lądowej) i dr inż. Michał Struzik (Wydział Fizyki).

Rejestracja i szczegółowe informacje: https://workshop.enhance.pw.edu.pl/